Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šťastie v nešťastí

október 13, 2010 - 14:51
Už pred tým som navštevovala jednu pani, ktorá sa venovala tarotu a numerológii, ale ona sa odsťahovala a už som to mala ku nej veľmi ďaleko.
Foto: 
Napadlo mi zatelefonovať pani Ivete a vyskúšať podobné služby cez telefón. Takto som za službami jasnovidky nemusela cestovať a mohla som sa s ňou poradiť kedykoľvek v pohodlí domova. Môj prvý zážitok s pani Ivetou bol dramatický, lebo ma hneď po prvýkrát varovala, že mi hrozí tragická nehoda. Varovala ma, aby som bola nanajvýš opatrná, keď budem autom prechádzať cez miesta, kde by mohol ísť vlak. Za našou dedinkou je jedno vlakové priecestie a je na ňom závora, aj semafor. Asi týždeň po tom, čo som telefonovala s pani Ivetou som sa s deťmi vybrala do mesta na nákup a už z diaľky som veľmi pozorne sledovala, či na prejazde cez koľaj nie je na semafore červená.

Rampa bola otvorená a na semafore svietilo biele svetlo. Bola som od neho už len pár metrov, keď moja dcérka zozadu nadšene zvolala, že ide vláčik. Ja som ho ani nestihla zaregistrovať a inštinktívne som z celej sily dupla na brzdu. Ubrzdila som auto tesne pred prejazdom a auto, ktoré šlo za nami do nás narazilo. V tej chvíli pred nami prefrčal veľkou rýchlosťou osobný vlak. Skontrolovala som, či nie sú moje deti zranené a vystúpila som z auta. Šofér, ktorý do mňa narazil, sa mi v šoku ospravedlňoval, že nevidel, že je červená. Ukázala som mu semafor.

Žiadna červená tam nebola. Signalizačné zariadenie sa jednoducho pokazilo. Zatelefonovala som kamarátovi, ktorý pracuje na železnici a povedala som mu , čo sa stalo. Nevedel si to vysvetliť. Vravel, že ak by bola nejaká porucha na semafore alebo rampe, vedeli by o tom. O pár minút však zamestnanci železnice prišli rampu skontrolovať. Nenašli žiadnu závadu. S druhým šoférom sme sa dohodli, že nehodu nebudeme hlásiť. On nemohol vedieť, že ja mám za sebou strážneho anjela, ktorý ma varoval pred nešťastím a ja som bola rada, že vďaka pani Ivete táto čudná porucha na prejazde nespôsobila veľkú tragédiu.

Máte v živote problémy a potrebuje poradiť? Neváhajte a zavolajte veštici Zariji na telefónne číslo 0900 512 619 - kód 159.

MegaVox, Cena hovoru zo SR: 1,49 €/min.

- - Inzercia - -