Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Je z nej slovenská Rihanna

február 08, 2011 - 11:47
Podobnosť čisto náhodná? Dara Rolins (38) sa so svojím stylingom v poslednej dobre začína podobať na americkú speváčku Rihannu (22)!
Foto: 
Len dva dni po prílete z niekoľkotýždňového pobytu v USA sa Rolins znovu postavila na pódium s mikrofónom v ruke. S davom fanúšikov, ktorí na akciu dorazili najmä v očakávaní, aká bude „nová“ Dara, sa napokon blondínka veľmi rýchlo zžila. V pozícii moderátorky zaujala aj novým imidžom, ktorý sa až nápadne podobal na ten, ktorý aktuálne preferuje jej americká kolegyňa Rihanna (22).

Rihanna vs. Dara
Hrivu ako lev a šaty presne také, s akými sa v spoločnosti iba prednedávnom ukázala Darina mladšia kolegyňa, ktorú vďaka hudbe pozná celý svet. Keďže tento moderný štýl sa Rihanne osvedčil, rozhodla sa autorka hitu Party DJ staviť na takmer identický zjav počas moderovania veľkolepej vlasovej šou. Jediným rozdielom medzi týmito dvomi hudobníčkami je farba vlasov a pleti, ktorými sa nápadne odlišujú. Rodená Bratislavčanka v sebe proste nezaprie módnu maniačku, ktorá sa rada inšpiruje módnymi trendmi zo zahraničia. V hudobnom priemysle ale Dara rozhodne nie je jediná, kto sa necháva inšpirovať slávnejšími kolegyňami. Tak napríklad jej kamarátka Zdenka Predná (26) sa už niekoľko mesiacov viac než nápadne štylizuje do podoby, ktorou si Rolins prechádzala ešte donedávna. Nadpojené vlasy uviazané do chvostu, voľné športové oblečenie... skrátka celá Dara, ibaže s tmavými vlasmi. A aby toho nebolo málo, u našich západných susedov na začiatku zimy zaujala modelka Andrea Verešová (30) svojim lyžiarskym outfitom natoľko, že len pred pár dňami v takmer rovnakom odeve dorazila na svah ďalšia tamojšia celebritka. Súčasná priateľka moderátora Leoša Mareša (34), modelka Hana Svobodová (23).

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: T.M., Kartel, TV Joj- - Inzercia - -