Dnes je pondelok, 28.september 2020, meniny má: Václav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Adela Banášová: Po vlastnej šou vlastne ani nesnívala

november 02, 2010 - 09:59
Banášová (30) už takmer mesiac zarezáva v novej relácii, ktorá je na dennodennom pretrase. Jedni tvrdia, že si ňou moderátorka kope vlastný hrob, iní sú z jej výkonov unesení. Samotná Adela až dnes priznáva, že uvádzanie vlastnej talkshow bolo skôr snom jej okolia než jej samotnej.
Inteligentná blondínka razí názor, že človek musí celý život napredovať, a médiám len pred pár dňami priznala, že toto bol hlavný dôvod, pre ktorý prijala moderovanie vlastnej relácie. „Ja zisťujem, že mať vlastnú talkshow bolo vždy viac snom ľudí z môjho okolia, podľa toho, aké sú niektoré reakcie. Ja sa bojím snívať o veciach, z ktorých mám možno nejakú skepsu alebo stres,“ sprístupnila verejnosti svoje myšlienkové pochody Adela, ktorá ale svoju prácu neberie na ľahkú váhu, a tak k nej pristupuje precízne.

„Neberiem to tak, že váu, idem robiť svoju šou a budeme zahojení, a bude to super. A tak som k tomu aj pristupovala. No a zisťujem, že vlastnú šou by chcel mať asi každý. Takže bolo to skôr z mojej strany splnenie si tej zásady, že treba sa posunúť ďalej. Že nemôžem do konca života moderovať Superstar a stagnovať na jednom mieste, lebo s pohodlnosťou človek tak nejako degeneruje, čo som na sebe začala pociťovať,“
povzdychla si a v sekunde uviedla jasný dôkaz o tom, kedy si uvedomila, že so sebou musí niečo začať robiť: „Lebo už som chodila moderovať veľké akcie tak, ako keby som išla nakupovať rožky. A to nie je úplne zdravé,“ usmiala sa nesmelo.

Ja a vyťažená?
Verejnosť začína mať o Adelu obavy, pretože navonok sa zdá, že priateľka tanečníka Petra Modrovského (27) má roboty vyše hlavy a vysoké pracovné nasadenie by jej mohlo časom uškodiť. Ona však tieto špekulácie rázne odmieta. „V rádiu vysielam rannú šou už odkedy tam som. Čiže tá moja práca v rádiu je pre mňa taká štandardná robota, ktorú robím vždy. Moja šou sa nakrúca dvakrát do týždňa a aj tak väčšinou končím skôr ako o piatej,“ popísala svoje každodenné pracovné povinnosti, ktorých, zdá sa, zase až tak enormne veľa nie je.

„Čiže aj tak mám viac voľného času ako väčšina ľudí. A v dňoch, keď nenakrúcam svoju šou, tak v rádiu končím o jedenástej,“
doplnila Adela, ktorá, zdá sa, prežíva spokojné obdobie. A aj keď má okrem svojej relácie a rannej šou momentálne na starosti tiež porotcovanie, tomu veľkú váhu nepripisuje vôbec. „No a to porotcovanie, to je dočasná záležitosť. Skončí Talentmania, skončí moje porotcovanie a mám zase úplne voľné víkendy. A myslím si, že posedieť si nejaké dve hodiny v porote nie je ťažká práca,“ ukončila svoju spoveď ráznym vyjadrením Banášová.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: FB, S.A., DAKA, SND, TV Markíza

- - Inzercia - -