Dnes je streda, 12.august 2020, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Renée Zellweger je rada, že vyzerá inak

október 23, 2014 - 08:38
Americká herečka a producentka Renée Zellweger sa teší, že si ľudia všimli jej zmenený výzor. Štyridsaťpäťročná rodáčka z Texasu to uviedla v exkluzívnom vyjadrení pre magazín People. Urobila tak v súvislosti s reakciami médií i fanúšičiek a fanúšikov, ktorí nechceli veriť, že vychudnutá blondína so zmenenými črtami tváre, ktorá sa v pondelok objavila v Beverly Hills na podujatí magazínu Elle, bola skutočne ona.
"Teší ma, že si ľudia myslia, že vyzerám inak! Vyzerám inak! Žijem iným a šťastným životom, ktorý ma viac napĺňa. Som naozaj nadšená, že sa to na mne prejavilo,“ povedala herečka. K novému vzhľadu sa vraj chcela vyjadriť, lebo si myslí, že ľudia, ktorí o nej šíria lži na internete, by jej nedali pokoj, až kým by to neurobila.
 
„Moji priatelia vravia, že vyzerám vyrovnane. Som zdravá. V tejto oblasti som dlho zlyhávala. Nabrala som si toho toľko, že sa to reálne nedalo dlhodobo udržať a nemohla som sa o seba starať. Namiesto toho, aby som sa zastavila a zmenila prístup, pokračovala som až do úplného vyčerpania a nesprávne som sa rozhodovala, ako tú únavu zakryť. No uvedomovala som si to a nakoniec som sa rozhodla inak,“ prezradila ďalej herečka. „Ľudia ma ako štyridsiatničku nespoznávajú. Možno vyzerám inak. Ale kto sa starnutím nemení?! Ha. Ale ja som iná. Som šťastná,“ dodala. 
 
Infoblok:
Renée Zellweger sa do povedomia verejnosti dostala vďaka filmu Jerry Maguire (1996), skutočne ju však preslávila až snímka Denník Bridget Jonesovej (2001), za výkon v ktorej si vyslúžila nomináciu na Oscara. Druhý raz ju na prestížnu cenu americkej Akadémie filmových umení a vied nominovali za herecký výkon v muzikáli Chicago (2002). Sošku sa jej podarilo získať na tretí pokus, vďaka dráme Návrat do Cold Mountain (2003). Okrem toho si zahrala napríklad aj vo filmoch Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch (2004), Druhá šanca (2005), Slečna Potterová (2006) či 32 a stále slobodná (2009).
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -