Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lea Michele si uctila Coryho pamiatku

júl 14, 2015 - 18:26
Od úmrtia obľúbeného herca zo seriálu Glee Coryho Monteitha prešli už dva roky. Jeho priateľka Lea Michele si aj tento rok uctila jeho pamiatku. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila jeho fotografiu s vyznaním, že na neho nikdy nezabudne.
Foto: 
Cory mal ťažké detstvo a návykové látky začal brať už počas dospievania. Keď ich vyskúšal prvýkrát, mal len 12 rokov. O štyri roky neskôr skončil so školou. Vo svojom okolí mal však ľudí, ktorým na ňom záležalo a preto v 19-tich podstúpil prvé liečenie. So svojou závislosťou sa rozhodol bojovať aj 4 mesiace predtým, než ho zabili. Na liečenie v marci 2013 nastúpil dobrovoľne. V apríli dokončil liečenie, ale závislosti sa nezbavil. Kanadský spevák a herec napokon 13. júla 2013 umrel v hotelovej izbe  vo Vancouveri na predávkovanie drogami v kombinácii s alkoholom.
 
 
Jeho smrť ťažko znášali rodina, priatelia, spolupracovníci a najmä herečka a speváčka Lea Michele, ktorá v tej dobe tvorila s Corym pár 1 a pol roka. Spolu s ďalšími hercami zo seriálu Glee podporovala Coryho v boji proti závislosti. Keďže spolu s tridsaťjedenročným Kanaďanom umrel aj Finn Hudson, postava ktorú stvárňoval v štyroch sériách seriálu Glee, hereckí kolegovia dostali priestor na rozlúčenie s Corym aj priamo v seriáli. Zaspomínali na neho a Lea Michele na svoju lásku spomína dodnes.
 
 
„Viem, že by si od nás všetkých chcel, aby sme sa dnes smiali a usmievali. Takže, myslíme na teba a spomíname na všetok smiech a radosť, ktorú sme spolu zdieľali. Navždy budeš v mojom srdci. Milujem ťa a veľmi mi chýbaš.“ Napísala na sociálnej sieti v deň druhého výročia úmrtia Coryho Monteitha jeho priateľka Lea Michele.
 
Zuzana Čapčíková
Foto: Instagram Lea Michele, SITA

- - Inzercia - -