Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Pánske tepláky nielen v športových štylizáciách - inšpirujte sa!

apríl 01, 2022 - 14:00
Máte radi pohodlie? Ak áno, sme si istí, že pánske tepláky sú často používané vo Vašich každodenných štylizáciách. Niet sa čomu čudovať: Za posledných pár sezón sa stali veľmi populárnymi. Už nevyzerajú ako vrece a nie sú vizuálne neatraktívne, vďaka čomu sú ideálne nielen na šport. Ako nosiť tepláky mimo telocvične? Radíme!
Foto: 
ozonee

Pánske tepláky - s čím nosiť?

Hoci sa nezdá, ale pánske tepláky sa hodia nielen k mikine! Začneme od toho, že strih pánskych teplákov sa výrazne zmenil v porovnaní s tým, čo si pamätáme z 90-tych či 00-tych rokov. Bavlnené pánske tepláky už nie sú voľné, nemajú rozkrok medzi kolenami: sú jednoducho pekné: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Nohavice_Teplaky-4373.html. Navyše dokážu zvýrazniť Vašu postavu!

Podľa nás ide o dobrú zmenu, vďaka ktorej môžete praktické pánske tepláky nosiť všade. V kombinácii s obyčajným, bielym tričkom vyzerajú naozaj štýlovo, pokojne si k nim môžete obliecťaj sveter. Odporúčame najmä strihy zvýrazňujúce lýtka: hoci sú na tepláky dosť obtiahnuté, vďaka tomu nepôsobia zanedbane a môžete si ich obliecť aj do kina alebo na stretnutie s priateľmi. Samozrejme, nájdete si niečo pre seba, aj keď máte radšej voľnejší strih: dobre vyzerajú aj širšie tepláky. My odporúčame neutrálne univerzálne farby, ktoré nielen ku všetkému ladia, ale tiež sa tak rýchlo nezašpinia.

Pánske tepláky – a čo s mikinami?

Keď sa Vám podarilo dostať do šatníkov pánske tepláky, prečo by sa k nim nemali pridať mikiny? Samozrejme, existujú rôzne modely, ale väčšina hladkých alebo tónovaných pánskych mikín sa dá úspešne nosiť s džínsami alebo joggermi: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Mikiny-4352.html. Hodia sa aj k nohaviciam a samozrejme teplákom. Športová mikina je veľmi všestranný kus oblečenia: sme si istí, že s jej využitím už máte na mysli niekoľko štylizácií, pričom nejde len o športové súpravy.

Pánska tepláková súprava: štýlovejšia, než si myslíte

Je čas na skutočne niečo poriadne: teplákové súpravy. Kedysi pánska tepláková súprava nemala veľmi dobré asociácie. Všetko sa zmenilo, keď táto voľná tepláková súprava určená najmä na tréning alebo do posilňovne neobmedzovala v pohybe a začala vyzerať príťažlivo. Niet sa čomu čudovať: toto je perfektné oblečenie a my sme veľmi radi, že vznikajú naozaj pekné a štýlové pánske teplákové súpravy. Môžete si dokonca zaobstarať súpravu identickú s Vašou polovičkou: potom budete vyzerať ako dobre zladený pár.

Súprava v univerzálnej farbe: biela, čierna alebo - naša obľúbená - béžová sa hodí aj na bežný deň do práce (ak nemusíte nosiť dress code) a vyzerá naozaj dobre. Strih vyzerá oveľa lepšie ako pred rokmi: nohavice nie sú voľné, ale sedia na tele a mikina už nepôsobí príliš objemným dojmom. Ak teda uvažujete nad kúpou niečoho pohodlného, poobzerajte sa po teplákových súpravách. Toto je súprava, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého muža: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Teplakove-supravy-4383.html.

Pánske bavlnené teplákové súpravy natrvalo vstúpili do módneho kánonu. Oceňujeme ich, pretože v nich vyzerá dobre prakticky každá mužská postava. Je to tiež jeden z najpohodlnejších kusov oblečenia. Navštívte obchod Ozonee a nakupujte!

- - Inzercia - -