Dnes je nedeľa, 16.máj 2021, meniny má: Svetozár
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Všetko v jednom

december 26, 2020 - 14:04
Otázky typu, aký by mal byť ten pravý či tá pravá sú tu na dennom poriadku. Pokojne by sme mohli začať robiť kolónky a kategorizovať vlastnosti na spôsob „pre a proti“, ale nie je to potrebné.
Foto: 
unsplash.com

Pochopiteľne, tvoj nastávajúci, ktorý ťa bude sprevádzať životom až pokým vás smrť, či iná žena nerozdelí, by nemal byť v prvom rade bezcharakterný idiot. Na tom sa podľa mňa viacerí zhodneme. Rovnako by mal byť empatický, chápavý, trpezlivý, štipku dobrodružný (aby si sa k tej smrti neunudila) a hlavne lojálny. Nikto nemá záujem o chlapa, ktorý má rad ženy až natoľko, že má urgentnú potrebu mať ich všetky.

Ak by si však chcela skrátenú verziu podmienok a akúsi vizualizáciu titulu „dream boy“ stačí povedať iba toľko, že by mal byť všetko v jednom. Niečo ako káva. Partneri totiž disponujú viacerými aspektami, vďaka ktorým sme z nich tak strašne na mäkko. Okrem frajera/snúbenca/manžela by mal byť aj rodinou, najlepším priateľom, terapeutom, bútľavou vŕbou a tak ďalej. Po lopate: musí sa vyznať na všetkých frontoch.

380.jpg

Foto: 
unsplash.com

Nemysli si ale, že ty nemusíš robiť nič. Keď on má spĺňať každý z vyššie spomenutých bodov, nesmieš zaostávať. Z manažérskeho hľadiska by bola jednostranná odovzdanosť nevýhodnou transakciou. Častokrát zabúdame pozerať na veci aj z iného uhla pohľadu ako je náš vlastný. Garantujem ti, že ak budeš o niečo menej sebecká a trochu viac otvorená druhej osobe, prinesie ti to želané ovocie. Dobre vieš, že zadarmo dnes ani kura nehrabe a všetko na svete má svoju cenu. Záleží len na tom, akou formou budeš sprostredkúvať splátky. 

- - Inzercia - -