Dnes je nedeľa, 11.apríl 2021, meniny má: Július
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako vybrať pre dieťa ideálnu hračku pod stromček?

december 15, 2020 - 17:32
Vymýšľanie darčekov pre deti nám robí nesmiernu radosť, no zároveň ich nakupovanie aj poriadne vrásky na čele. Či už ste sami rodičia, alebo chcete obdarovať dieťa, ktoré vám je blízke, zíde sa vám pár tipov navyše. Pripravili sme si pre vás rôzne obľúbené hračky, ktoré ocení aj najnáročnejšie dieťa.
Foto: 
pexels.com

Objekty a hračky, ktorými je dieťa obklopené majú dôležitý vplyv na jeho vývoj, lebo prostredníctvom nich objavuje svet. Každé obdobie detského vývinu má určité charakteristiky, a preto je dobré sa pri výbere vhodného darčeka orientovať podľa veku, ale aj preferencií k čomu inklinuje. Niektoré deti najviac reagujú na zvukové vnemy, iné zase najviac obľubujú pohybové aktivity, alebo ich pozornosť upútajú farebné variácie hračiek.

h1.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

Retro hračky z dreva majú svoje čaro

Aj dnes čoraz viac rodičov začína vyhľadávať hračky z dreva. Záleží im na tom, aby boli z prírodného materiálu, spĺňali ekologické požiadavky a boli zdravotne neškodné. Prečo sú teda hračky z dreva tou správnou voľbou pre deti? Drevo ako prírodný materiál navodzuje pocit tepla a pohody, dokonca jeho dotyk pôsobí upokojujúco, a takéto hračky pomáhajú rozvoju dieťatka. Dnes v dobe plnej plastov a umelých materiálov odborníci odporúčajú, aby sa človek čo najviac obklopoval prírodnými materiálmi. O to viac to platí pri deťoch.

Drevené hračky sú stávkou na istotu vďaka svojej zdravotnej nezávadnosti, nezničiteľnosti aj po rokoch, ale aj kvôli krásnemu vzhľadu. Originálne kúsky z kvalitného masívneho dreva, spĺňajúce tie najprísnejšie európske normy robia z drevených hračiek od značky DaDaboom ideálneho spoločníka do detskej izby. Či už si vyberiete koníka, kolísku, kuchynku alebo autíčko, rozhodne to nebude krok vedľa.

Zvieracie lampičky do detskej izby

Aj vy doma bojujete so strachom z bubákov a strašidiel? Tomu odzvonilo. Veľa detí sa bojí tmy. Mr. Maria prináša záchranu v podobe rozkošných lampičiek do detskej izby, ktoré cez deň poslúžia ako hračka a v noci ochránia pred nástrahami tmy. Vyzerajú ako zvieratká, či už ako medvedík, zajačik alebo sloník. LED svietidlá vysielajú príjemné teplo a niektoré z nich fungujú aj na diaľkové ovládanie. Ak hľadáte všestranného pomocníka na hranie cez deň, na boj so strašidlami počas noci, a zároveň chcete mať doma dizajnový kúsok, tieto lampičky oceníte vy i vaša ratolesť.

h2.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

lampa.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

Trojkolka ako dedičstvo pre viaceré generácie

Trojkolka je snom všetkých detí, ktoré sa ešte nevedia bicyklovať, no veľmi po tom túžia. Pomôžte im stať sa malým cyklistom už teraz. Detská trojkolka patrí medzi najobľúbenejšie aktivity, hlavne v prípade ak už vaše dieťa vyrástlo a nechce sa mu sedieť v kočíku. Môže na nej ľahko spoznávať zaujímavé veci, pohybovať sa, a zároveň si osvojí nové činnosti. Napríklad sa naučí ako ísť rovno, pohybovať riadidlami a postupne si osvojuje schopnosť orientovať sa v priestore.

h4.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

Čo je však najlepšie, je to skvelý nástroj na učenie sa a motivovanie detí k pohybu, vďaka čomu im bicyklovanie pôjde neskôr ako po masle. DaDaboom ponúka prvotriedne belgické trojkolky Foxrider, ktoré sa vyrábajú už od roku 1957, vynikajú prvotriednym spracovaním, krásnym retro dizajnom, a zároveň sú pre deti pohodlné. Široká ponuka farieb zaručene očarí chlapcov aj dievčatá a sú určené pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Ak hľadáte kvalitnú trojkolku, ktorá sa vo vašej rodine bude dediť po generácie, práve ste ju našli.

h5.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

h6.jpg

Foto: 
DaDaboom.sk

- - Inzercia - -