Dnes je pondelok, 25.január 2021, meniny má: Gejza
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Unikátna kombinácia chuti

november 28, 2020 - 16:00
Jedna z najpredávanejších značiek bylinných likérov na Slovensku prichádza s unikátnou novinkou Barrel Edition, v ktorej Fernet Stock spája osobitnosť bylinného macerátu s jemným blendom prémiového rumu. Barrel Edition tak prináša ojedinelú možnosť vychutnať si originálnu kombináciu, ktorá sa na našom trhu doposiaľ neobjavila.
Foto: 

Dokonale vyladená chuť vzniká vyváženým pomerom výrazného bylinného macerátu zo 14 byliniek a blendu 4 vyzretých rumov. Jemne sladkasté trstinové rumy z Nikaraguy, Dominikánskej republiky, Barbadosu a Jamajky prinášajú chuť vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Prémiová kvalita a viac než deväťdesiatročná tradícia značky sú pevným pilierom, na ktorom táto novinka vznikla. Chuť, ktorá najlepšie vyniká pri izbovej teplote, osloví ako priaznivcov fernetu a rumu, tak aj tých, čo radi skúšajú niečo nové.

 „Nový Fernet Stock Barrel Edition je inšpirovaný využitím Fernet Stock v miešaných drinkoch, kam sa často pridáva horká zložka pre vyváženie chuti. Ide predovšetkým o sladšie rumové kokteily. Vďaka spoločnému dozrievaniu bylinného likéru s takmer rovnakým pomerom blendu vybraných trstinových rumov sa vytvára spojenie ojedinelého charakteru,“ prezrádza Tomáš Hejkal, marketingový riaditeľ spoločnosti STOCK.

Milovníkov fernetu určite zaujme aj špeciálny dizajn fľaše s matným efektom, ktorá je tak ideálnym darčekom pre každú príležitosť. Doporučená maloobchodná cena pre 0,7 litrov je 13,99 €.

Dizajn sa mení, chuť ostáva

Novým dizajnom fliaš zaujmú tiež ostatné produkty z rady Fernet Stock. Tradícia značky Fernet Stock sa píše už od roku 1927. Ak patríte do tej skupiny, ktorá si rada pochutná na rýdzej chuti horko-bylinného likéru, môžete vyskúšať odľahčenú chuť v podobe legendárneho drinku Bavorák.

Dlhoročný dizajn fliaš síce dostal nový, atraktívny šat, prísne strážený výrobný proces však ostáva nezmenený. Okrem tradičných prichutí Fernet Stock Original a Fernet Stock Citrus sa veľkej obľube teší aj najnovší Fernet Stock Honey, ktorý je ideálnym darčekom pre vašich blízkych a priateľov.

 

 

 

- - Inzercia - -