Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Podpredseda NRSR Gábor Grendel (OĽaNO) má koronavírus

október 12, 2020 - 18:19
Podpredseda NRSR Gábor Grendel bol pozitívne testovaný na COVID-19. Podľa svojich slov nemá žiadne príznaky a o svojej chorobe informoval kolegov aj verejnosť.
Foto: 

O svojej chorobe informoval Gábor Grendel formou statusu na sociálnej sieti: "30. septembra som preventívne absolvoval test, pretoze som bol v kontakte s osobou, ktorá bola v kontakte s pozitívne testovanou osobou. Zdalo sa mi zodpovedné ísť okamžite na test a nečakať na výsledok osoby, s ktorou som bol v kontakte. To bol dôvod, pre ktorý som 30.9. ráno nešiel do práce na hlasovanie k zákonu p. Záborskej. Nemal som žiadne príznaky a nemám ich dodnes. Navyše, ako som sa neskôr dozvedel, osoba, s ktorou som bol v kontakte ja, mala test negatívny."

Dostal sa kvôli tomu do sporu s Petrom Pellegrinim. „Pán podpredseda Grendel bol pozitívne testovaný na koronavírus. Považujem za nezodpovedné, že o tom neboli plošne informovaní poslanci parlamentu. Ako je možné, že to pán Grendel niekde v tichosti drží a prezradí to len nejakému médiu? Ako chce potom vyžadovať od ľudí disciplínu, keď to sám zatajil? Je to hanba, že s takouto informáciou neprišiel na verejnosť,“ uviedol na tlačovej konferencii Pellegrini.

Pellegrini podľa Grendela sám zavádza, keď tvrdí, že zatajil, že bol pozitívne testovaný na koronavírus.

img_0382_copy.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -