Dnes je nedeľa, 11.apríl 2021, meniny má: Július
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Moderátor Libor Bouček má koronavírus

október 07, 2020 - 14:33
Známy český moderátor sa nakazil spolu s manželkou a apeluje na ľudí, aby boli opatrní a ohľaduplní jden k druhému. Priznáva, že neustále pociťuje obrovskú únavu a väčšinu dňa prespí.
Foto: 

Je to tak. Aj mňa dostihol ten vírus. A to myslím, že som urobil maximum pre to, aby sa to nestalo. Ale niektoré hry na schovávačku vyhrať nejdú. A nemáte ich absolútne pod kontrolou. Píšem to predovšetkým pre tých, ktorí riešia len svoj komfort a osobnú pohodu. Tá choroba je nevyspytateľná. V podstate každý večer zaspávate s odhadom, či vám bude lepšie alebo horšie. A netrafíte sa. Väčšinou,“ napísal moderátor dnes ráno na Instagrame.

Libor oslávi o dva mesiace štyridsiatku a priznáva, že takýto nápor by svojim starším kamarátom neprial. Priznáva tiež, že nie je schopný odsledovať, kde sa mohol nakaziť: Nie je v silách nikoho trasovať tento spôsob nárastu. Cez 4-tisíc nových prípadov je naozaj dosť. My s manželkou s najväčšou pravdepodobnosťou budeme o deväť dní „nadšení“ z nadobudnutej čiastočnej imunity, ale verte mi, že túto nálož by som svojím starším kamarátom neprial.“ 

Je ľahké neustále sa sťažovať, viniť autority, nadávať, kúpať sa v konšpiráciách. Pod dojmom leta a slobody sme kapitolu tohto vírusu skoro ‚uzavreli“, vytesnili sme nepríjemnosť týchto chvíľ, ale je to ako keď si dieťa zakryje oči a podľahne klamu, že nie je vidieť. Pribúdajúce počty nakazených nie sú výsledkom autorít, je to výsledok nás, straty obozretnosti, pozornosti, návratu k vlastnej pohode. Buďme teraz múdrejší ako na jar. Je to len a len na nás. Žiadne vládne nariadenie nenahradí rozum každého z nás - dezinfekcia, mydlo, rodina, práca. A verte mi, že by som si veľmi prial uviesť čokoľvek pred plnou sálou,“ dodáva obľúbený moderátor, ktorý niekoľko relácií moderoval aj na Slovensku.

Zdroj foto: Instagram/Libor Bouček

- - Inzercia - -