Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

MARMARE Fashion design predstaví na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz novú tvorbu

september 06, 2020 - 07:00
Všetci návrhári sme mali dlhšiu pauzu kvôli nečakanej situácii, ktorá súvisí so šírením koronavírusu. O to viac sa teším na Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, kde možno mnohých ľudí prekvapím.
Foto: 

Nútená prestávka. Pre mňa to nebol až taký škrt cez rozpočet. Našťastie, nevesty zostali kľudné, verné mojej tvorbe a pracovalo sa ďalej. Avšak, napriek tomu ma táto korona kríza posunula niekde úplne inde.

Za "normálnych okolností" by som už šila kolekcie mojich obľúbených večerných šiat a tešila sa, ako ich na BMD predstavím. No...komu vlastne? Plesy i spoločenské udalosti sú predsa zrušené. Preto som sa rozhodla zamerať na niečo praktické, čo využijú ženy v každodennom živote. Dala som sa na háčkované hand-made dámske kabelky. Veľmi ma to chytilo a ich šitie je pre mňa celkom novou výzvou, s cieľom posúvať sa neustále ďalej.

Moja nová vášeň

Ani vo sne by mi nenapadlo, že ma kabelky tohto typu začnú tak baviť. Nápad prišiel spontánne a najmä "vďaka kríze", keď som premýšľala, čo ďalej.

Na Bratislavské módne dni sa preto teším aj z tohto dôvodu. Sama som totiž zvedavá, ako budú hostia na moju novú tvorbu reagovať. Po desiatich rokoch, keď boli zvyknutí na večerné róby a spoločenské šaty, som plná očakávaní. :-)

Ukážka z novej tvorby Ivany Mendrejovej:

MARMARE fashion desing môžete sledovať aj TU.

- - Inzercia - -