Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

10 vecí, ktoré si ženy na mužoch vážia

júl 31, 2020 - 15:00
Muži sú v ženských kolektívoch väčšinou témou číslo jedna. Dámy v každom veku radi rozoberajú svojho partnera a ruku na srdce - nie je to vždy len pozitívne. Po týchto búrlivých debatách sa však každá rada pritúli k tomu svojmu. Nezabúdajme si vážiť to dobré a v prípade potreby si to pravidelne pripomínať.
Foto: 
  1. Inteligencia. Znie to ako klišé, ale žena, ktorá má skúsenosť s mužmi s rôznym intelektom, vie o čom je reč. Je veľmi príjemný pocit, keď s partnerom môžete hovoriť o čomkoľvek, má veľký rozhľad a ku každej téme aspoň základné poznatky. Nikto učený z neba nespadol, ale už len nádej, že má záujem získavať nové vedomosti mu nahrávajú do karát. Je to plus aj pre jeho polovičku - môže pri ňom rásť.
  2. Dobrý otec. Musím sa priznať, že pre mňa osobne nie je nič viac sexy ako muž, čo sa zodpovedne stará o svoje deti. Môže mať všetky úžasné vlastnosti sveta, ale pokiaľ nejaví prirodzenú túžbu po tom, aby trávil so svojimi deťmi čo najviac času, nie je to muž hodný ďalšej pozornosti. 
  3. Zodpovednosť. Je to bod úzko súvisiaci s predchádzajúcim, ale v živote ženy  je rovnako dôležitý. Môcť sa spoľahnúť na to, že o 16:00 znamená o 16:00 a raňajky nakúpi po dohode on, je na nezaplatenie. Môžete sa totiž uvoľniť a venovať sa chvíľu sebe bez akýchkoľek obáv. Viete, že to, čo z jeho úst výjde, aj naozaj platí. 
  4. Pozornosť. Muž, ktorý si všíma na ženách detaily má vyhraté. Poznáme to všetky: "Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.." Pozornosť ide ruka v ruke aj so sexualitou a zrejme neexistuje žena, ktorá by mala chuť na milovanie s partnerom, čo si ju z gauča ledva všimne. Platí to samozrejme pre obe strany, avšak my ženy komplimenty doslova potrebujeme. 
  5. Aktívny životný štýl. Ženy majú radi, keď vidia, že chlap žije aktívne, spoznáva rád nové miesta a ľudí a nuda pri ňom nehrozí. Aktívni muži berú do spoločnosti aj svoje partnerky a je to lákavé pre každú z nich. Svet je krásny a dvom aktívnym ľuďom sa objavuje spolu omnoho lepšie.
  6. Humor. Nikoho život nie je jednoduchý a muž s ktorým sa vieme zasmiať, predstavuje veľkú pomoc. Občas prichádzajú náročné momenty, keď potrebujeme v sebe uvoľniť napätie. Vtedy padne chlap, čo nezabudol byť ešte dieťaťom, veľmi vhod. Je však veľmi potrebné, vystihnúť ten pravý moment. Nemajú to ani tí chlapi s nami vôbec jednoduché:)
  7. Empatia. Nechá vás stáť s nákupom na schodoch a ešte sa čuduje, prečo ste zaskočená?Po náročnom dni v práci si k vám zavolá kopec kamarátov a vám nevenuje ani sekundu pozornosti? Tak utekajte od neho. Empatia je niečo, čo sa ťažko dá naučiť. Buď to v sebe má a chce aj vám robiť život krajším, alebo je jednoducho ignorant a to sa nezmení.
  8. Kombinácia nehy a drsnosti. Je to niečo, čo sa veľmi ťažko hľadá. Chlap, ktorý sa vie v prípade problému za vás postaviť a zároveň si stojí za tým svojím. My ženy občas skúšame donekonečna koľko znesie a určiť hranice je pre spoločný život dosť podstatné. Romantický rytier čo vás prenesie cez prach a zároveň vám stále vonia ako najkrajší muž pod slnkom? Našli ste vzácnu kombináciu.
  9. Pozitívne nastavenie. Ktorá žena by už chcela počúvať ako je všetko najhoršie na svete a za všetko môžu "tí ostatní?" Chlapi s pozitívnym prístupom si k sebe aj priťahujú pozitívne situácie a ľudí. Majú konštruktívne nápady a život s nimi je omnoho príjemnejší, ako s nejakým "frflošom." Či chceme alebo nie, reči našich blízkych ovplyvňujú aj smerovanie nášho života. 
  10. Galantnosť. Možno majú muži pocit, že my ženy ich ochranu nepotrebujeme a je to škoda. Veľmi sa mi páčila príhoda jednej dámy, ako si "vychovala" z manžela gentlemana. Šli spolu na večeru a ona zostala sedieť v aute, až kým sa k autu nevrátil a neotvoril jej dvere. Síce mu to trvalo cca 10 minút, ale ona trpezlivo čakala v aute. Odvtedy si to zapamätal a robí to tak stále.

- - Inzercia - -