Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo najviac oceňujú muži na ženách

júl 15, 2020 - 14:23
Keď som túto otázku položila priateľkám, dostali sa mi odpovede, ktoré vôbec nekorigovali s tými mužskými. My ženy si myslíme, že je to pekný zadok, pričom muži zjavne túžia viac po dobrej kuchárke.

Dnešná emancipovaná doba prináša aj úskalia. Napríklad aj to, že v mužoch nevzbudzujeme ochraniteľský pud. Zarobíme si na seba samé, so smútkom si tiež vieme poradiť, aj o deti sa dokážeme postarať. A potom sa čudujeme, keď ženy čo prstom nepohli, majú pri sebe chlapa čo okolo nich skáče. 

  • Buďme prirodzené

Nikto nemá rád štylizáciu a najmä je to záležitosť ľahko prehliadnuteľná. Keď sa rehocete tak, že vás je počuť o 2 poschodia nižšie a váš afekt je známy široko ďaleko..nečudujte sa, že muž zdrhne. Nikto nemá rád umelé pretvárky.

  • Ukážte, že sa o neho viete postarať

Krása domova je niečo, čo neradno podceňovať. Vôňa a čistota mu ukáže aká ste gazdiná a keď sa viete postarať ešte aj o jeho hladné brucho! Máte to vyhraté. Nemusí to byť žiadna náročná špecialita, stačí variť s láskou.

  • Určenie času na sociálne siete 

Pre nikoho nie je príjemné, keď sa snaží o hlbšiu konverzáciu a druhá strana nezainteresovane ťuká do mobilu. Život prebieha tu a teraz a keď hľadáme nejaké iné formy úniku..poľachky sa na to príde.

  • Sexy s mierou

Je to pekné, keď ste upravená, voňavá, s čistými nechtami a umytými vlasmi. Takže pozor na príliš krátke sukne, ktoré by mu mohli evokovať, že ste ľahko dostupná pre iných mužov. Ste jeho a tak chce, aby to aj ostalo. 

  • Obmedzenie nadávok

Mnoho mužov sa priznalo, že sú niekedy šokovaní čo ženám vychádza z úst. Majú nás za krehké princezné a potom keď sedíme za volantom alebo riešime s priateľkou neochotnú kolegyňu.. Stanú sa z nás doslova grobianky. 

  • Štedrosť

Muži milujú keď vidia, že má žena veľké srdce. Pomoc iným v nich evokuje pocit, že má pri sebe dobrú polovičku. Pre veľa mužov je to smerodajné. 

  • Rešpekt k jeho práci

Nemusíte sa do jeho zamestnania vyznať, stačí keď prejavíte záujem o to, čo robí a nebodaj ho ešte pochválite. Vyletí do nebies. Predsa len sú ti chlapi ako malé deti a ich egu robia vaše chvály len dobre. Tak do toho!

- - Inzercia - -