Dnes je utorok, 29.november 2022, meniny má: Vratko
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Novú predajňu módneho domu Lombardi Fashion House pokrstila legenda Marína Kráľovičová, šéfovi značky ďakovali Mária Čírová, Kali a Juraj Bača!

júl 04, 2020 - 09:30
Veľkolepý večer plný celebrít a módy! Také bolo otvorenie novej predajne módneho domu Lombardi Fashion House v bratislavskej Petržalke.
Foto: 

Jozef Grondžák oblieka mnohé známe tváre, ktoré ho s radosťou prišli podporiť. Večer moderoval herec Juraj Bača v obleku Lombardi a nové priestory pokrstila slovenská legenda Marína Kráľovičová. Jozefovi poďakovali speváčka Mária Čírová aj raper Kali. Večer si užili Maroš Kramár, raper Majself či moderátor Martin Nikodým. Módnu šou predviedli fitneska Zora Czoborová, herečka Gabika Škrabáková, moderátorka Karin Majtánová, dcéra Borisa Kollára Alexandra, moderátor televízie Markíza Vratko Sirági a mnohí ďalší. Na párty nechýbala tombola a koncert vokálnej formácie For You.

Prvá pokoronová spoločenská udalosť mala glanc a úspech! Módny dom Lombardi Fashion House slávnostne otvoril nové priestory v TPD v Petržalke. Pásku prestrihla legendárna slovenská herečka Marína Kráľovičová, ktorá je dobrou priateľkou majiteľa značky.

„Mám radosť z novej etapy môjho profesionálneho života. Teším sa z toho, že značka Lombardi bude pokračovať aj po náročnom období, ktoré sme spolu prežili. Vážim si podporu zákazníkov a priateľov, ktorí si kupovali a kupujú  naše rúška, ktoré šijeme aj kvôli udržaniu značky na trhu. V nových priestoroch TPD máme skvelé zázemie, kde radi privítame nových zákazníkov, ktorí budú potrebovať doplniť svoj šatník či pomôcť so stylingom na svadbu alebo aj na všedný deň,“ pozýva Jozef Grondžák.

Lombardi je značka pánskeho oblečenia, ktorá vznikla pred šiestimi rokmi. Má za sebou úspešné módne prehliadky, poradenstvo a styling divadelných a televíznych programov, videoklipov a verejne známych osobností. Speváčka Mária Čírová ďakovala šéfovi a majiteľovi značky. Lombardi obliekal v jej svadobný deň budúceho manžela aj otca.

„Jožko bol veľkou súčasťou našej svadby, ktorú sme mali s Maroškom v roku 2017. Som rada, že som spoznala takéhoto úžasného človeka, ktorý svoju prácu robí celým srdcom. Je veľkým zážitkom, keď Jožko oblieka človeka a rieši všetko od hlavy až po päty, aby bolo všetko dokonalé. Jožko želám ti, aby sa ti darilo, aby si mal veľa spokojných klientov a klientiek,“ zaželala speváčka Mária Čírová.

Ďalším spokojným zákazníkom značky je obľúbený raper Kali. Lombardi ho obliekol na odovzdávanie cien OTO, na spevácku súťaž THE VOICE a dokonca na svadbe.

„Oblek som mal na sebe len dvakrát v živote. Prvýkrát v klipe „Púšťam ťa“. Je to pre mňa silná pieseň, ktorú som venoval svojej mame. A druhýkrát, keď som si bral svoju manželku. Zakaždým bol pri tom Jožko Grondžák. Ušiť oblek na mňa je strašný problém a Jožko to zvládol vo veľmi krátkom čase. Želám mu, aby mu obchod úspešne išiel tak, ako si zaslúži. Aby mu nové priestory priniesli šťastie a aby zostal taký, aký je. Pretože je to skvelý človek, jedinečný v tom, čo robí...“ pochválil Jozefa Grondžáka raper Kali.

Na slávnostnom otvorení sa zišli herci Maroš Kramár, Roman Pomajbo, Bibiana Ondrejková, Števo Martinovič, moderátor Martin Nikodým, raper Majself s manželkou, DJ Peter Pann, Miloš Bubán, manželia Drapákovci, Jakub Petraník či Milena Minichová. Dlhoročným kamarátom Jožka Lombardiho je aj herec a moderátor Juraj Bača.

„Keď som bol ešte študent, tak som sa náhodne dostal k moderovaniu galavečera. A na generálku som prišiel v maturitnom obleku. Poradili mi, aby som išiel do Lombardi Fashion House a niečo si zaobstaral. Jožko mi poradil, odmeral ma a všetko zariadil. Prišiel okamih platenia a Jožko povedal, nechajte to teraz tak, veď mi to niekedy vrátite...  A ostatné už viete - potom prišlo veľa ponúk a projektov, že to Jožkovi môžem vracať veľmi často. Pomáham mu a výsledkom toho všetkého je aj dnešný večer...“ prezradil Juraj Bača.

V módnej šou sa predviedli fitneska Zora Czoborová, herečky Gabika Škrabáková, Petra Palevičová, herec Adam Jančina, moderátorka Karin Majtánová, športovec Roman Volák, 1. vicemiss 2019 Alica Ondrášová, dcéra Borisa Kollára Alexandra, moderátor televízie Markíza Vratko Sirági, speváčka Lera Rakárová, modelka Soňa Štefková a model Fero Janíček. Párty trvala do noci a nechýbala na nej bohatá tombola a koncert vokálnej formácie For You.

Módny dom Lombardi Fashion House sídli v nových exkluzívnych priestoroch v obchodnom centre TPD na Farského 26 v Bratislave. Zastrešuje aj ďalšie značky. Bados vyrába kvalitné slovenské košele na mieru. Concept style ponúka elegantnú a nadčasovú módu pre dámy od dizajnérov z rôznych krajín sveta. Sicily Style je dámska móda, ktorá vystupuje z konvencie a dáva ženám slobodu a hravosť.

V svadobnom salóne Ma Belle nájdete nádherné svadobné šaty značky IRIAN SAM, ktoré si môžete zakúpiť, alebo požičať. Sussesbag je jedinečná slovenská zákazková výroba kožených kabeliek. Súčasťou módneho domu je aj salón Diana Tkáčová visage, ktorá má v portfóliu rôzne druhy vizáže. 

Viac informácií nájdete na:
https://www.facebook.com/lombardifashionhouse
https://www.instagram.com/lombardifashionba/?hl=sk
https://www.instagram.com/lombardi_ruska/
www.lombardifashion.sk 

- - Inzercia - -