Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Omladla a opeknela. Topmodelka Simona Krainová to oplakala

júl 05, 2020 - 08:00
Simona Krainová vyzerá tak, že jej môžu závidieť aj o generáciu mladšie dievčatá. Pozná triky, ako kráse pomôcť, omladnúť, a stále ostať prirodzená. Mnohým ženám už túto cestu ukázala, tak prečo ju rozplakala práve táto premena?
Foto: 

„Keď ráno v zrkadle prestávate spoznávať tú optimistickú ženu a pozerá sa na vás iná žena so smutným, zvädnutým výrazom, povedala som si, že je čas niečo zmeniť,“ opisuje pani Alena (55) dôvod, prečo sa rozhodla pre zmenu na Klinike YES VISAGE, kde jej bola oporou práve Simona Krainová.

Simona

Simona

Simona

Nebojte sa skalpela

Nepodceniť prevenciu v mladšom veku a navštíviť dermatológa znamená výrazne oddialiť známky starnutia a výkon chirurga. Aj keď už je však potrebné riešiť výraznejšie známky starnutia ako u pani Aleny, nie je sa čoho báť. „Dnes zložité výkony nahradzujú tie jednoduchšie a šetrnejšie s veľmi dobrým efektom a kratšou rekonvalescenciou, ako je napríklad YES FastLift,“ opisuje posun v zákrokoch na tvári primár plastickej chirurgie MUDr. Martin Molitor, PhD. Za pravdu mu dáva aj pani Alena: „Keď sa na seba pozriem, som veľmi spokojná. Ovisnuté kútiky sa premenili na úsmev, a hlavne mám aj oči namiesto spadnutých viečok. Zákrokov na tvári som sa obávala, vždy som si myslela, že sú to náročné a bolestivé výkony. Ale opak je pravdou.“

Mladšia a dojatá až k slzám

„Nielen starostlivosť tu na Klinike YES VISAGE by som odporučila všetkým, ale ten lepší pocit a príliv nového sebavedomia, to naozaj stojí za to,“ prezradila so slzami v očiach Alena. A radostné slová nad novým životom dojali aj Simonu, ktorá stála pri premene po jej boku. „Stačí len prekonať prvotný ostych a ísť sa opýtať na nezáväznú konzultáciu, čo je možné a ako by mi mohol lekár pomôcť. Len si to počuť. Mnoho z nás je potom prekvapených, ako málo niekedy stačí k výraznej zmene k lepšiemu, a zároveň aj šťastnejšiemu pocitu zo seba samej,“ doplnila Simona.

Simona

Simona

Simona

Omladnite počas obednej prestávky

Nie každý vie, že skôr, než je potrebný chirurg, mnoho prejavov starnutia a nedostatkov na tvári je možné jednoducho vyriešiť v priebehu polhodiny, napríklad cez prestávku na obed a bez skalpelu. Takým príkladom je aj pani Vilia (48) z Brna, ktorú trápili vrásky, uvoľnená koža na lícach, a predovšetkým spadnuté kútiky úst, vďaka ktorým vyzerala smutne a nahnevane. „Kvalifikovaný dermatológ si poradí s väčšinou problematických miest na tvári s úplne prirodzeným výsledkom. Od jemných, až po hlboké vrásky, „vädnúce“, či naopak zaguľatené líca, nevýrazné pery alebo napríklad kruhy pod očami. Zákroky ako výplne na báze kyseliny hyalurónovej, botulotoxín, či dermálne nite, sú populárne, pretože sú rýchle a s ihneď viditeľným výsledkom,“ prezradila nám MUDr. Urbánková z Kliniky YES VISAGE.

simona

Simona

Simona

Pani Dagmar (49) tiež túžila po omladení, aby kvôli svojmu malému synčekovi bola mlado vyzerajúcou mamičkou. A svieži vzhľad sa samozrejme hodil aj do pracovného prostredia, kde sa každý deň stretáva s mnohými ľuďmi. Premena sa veľmi vydarila, na kontrolu už prišla s úsmevom a prácu MUDr. Rakúsovej si nemohla vynachváliť: „Pani doktorka mi aplikovala výplne a botox, pán doktor odoperoval spadnuté viečka. Prekvapilo ma, že nič z toho vlastne nebolelo a po operácii som domov odchádzala len s malými náplasťami. Dokonca sme sa na sále aj zasmiali.“

Aj takto prebiehalo omladenie pani Dagmar:

Simona

PROMĚNA: Dokonalý lifting obličeje a korekce víček paní Aleny na Klinice YES VISAGE

O omladzujúce zákroky na Klinike YES VISAGE je veľký záujem, špecialisti totiž využívajú moderné šetrné postupy, ktoré zaručujú prirodzený výsledok bez zbytočných jaziev a dlhej rekonvalescencie.

Viac o moderných zákrokoch na tvári alebo pre termín nezáväznej konzultácie na www.yesvisage.sk

Tvárou prestížnej kliniky je topmodelka Simona Krainová:

Simona má skrášľovacie procedúry vyskúšané aj na vlastnej koži:

- - Inzercia - -