Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Boj s časom nie je ľahký, no s týmto zákrokom máte vyhraté

máj 15, 2020 - 14:30
Darujte si mladosť a krásnu, vypnutú pleť aplikáciou botulotoxínu. Hoci sa s využívaním tejto látky v estetickej medicíne spája množstvo neprávd, nenechajte sa nimi ovplyvniť a overte si skvelé účinky botulotoxínu na vlastnej koži.
Foto: 

Zmierniť následky starnutia, nezdravého životného štýlu a silnej mimiky, je v posledných rokoch veľmi žiadaným, bezpečným a maximálne účinným zákrokom (nielen) zo strany žien. Zbavte sa predsudkov a vyskúšajte efekt botulotoxínu na vlastnej koži aj vy. Botulotoxín býva injekčným spôsobom aplikovaný do svalu (najčastejšie v oblasti čela, medziobočia, okolia očí, spodnej sánky a krku), čím dočasne zablokuje nervový impulz a znemožní jeho sťahovanie.

Kým viditeľné výsledky v podobe omladenej a pevnejšej pleti sú zreteľné po zhruba 48 hodinách, celkovo si účinok procedúry môžete užívať 3 – 6 mesiacov. Botulotoxín však nie je iba efektívnou liečbou vzniknutých vrások, ale taktiež skvelou prevenciou proti vzniku vrások v neskoršom veku.

Táto metóda patrí na klinikách krásy medzi najvyhľadávanejšie, pretože je rýchla, takmer bezbolestná a pri správnej aplikácii odborníkom aj bezpečná.

Aplikácia bez obáv

Spájate si aplikáciu botoxu s istým zdravotným rizikom? Nemusíte! Dávky, ktoré sa pri vyhladzovaní vrások používajú, sú tak nízke, že akákoľvek otrava botulotoxínom je vopred vylúčená. Pacienti si navyše majú možnosť vybrať, či chcú určité partie znehybniť viac či iba nepatrne, a sami tak rozhodnúť o množstve použitej látky.

Vrásky sa postupne stávajú jemnejšími alebo miznú úplne, pokožka je vypnutejšia a na dotyk jemnejšia. Nedajte preto na fámy a presvedčte sa o všestranných účinkoch tejto omladzujúcej látky na vlastnej koži.

Pre akékoľvek ďalšie informácie kontaktujte estetickú kliniku YES Visage TU.

O zákroku sme sa porozprávali s MUDr. Barborou Brezovou, PhD., MPH, MHA - skúsenou dvojatestovanou slovenskou lekárkou so špecializáciou z plastickej chirurgie a zároveň zo všeobecnej chirurgie. 

estetickej dermatológie je plne certifikovaná pre aplikáciu kvalitných výplňových materiálov, botulotoxínu a niťového litingu. 

V rámci plastickej chirurgie sa špecializuje najmä na plastiku tváre zahŕňajúcu facelifting, operácie viečok, niťový lifting a modeláciu tváre. Taktiež sa venuje estetickej chirurgii na prsníkoch (zväčšenie, modelácia, zmenšenie), body contouringu (tvarovaniu postavy, liposukcii) a plastike brušnej steny napr. po schudnutí či tehotenstve. Ako plastická chirurgička sa venuje aj neinvazívnym ošetreniam tváre pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu, plazmy či chemického pílingu.

- - Inzercia - -