Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Prezradili ste nám, čo vás na partnerovi privádza do šialenstva

apríl 28, 2020 - 18:00
Máme ich radi, no minimálne raz denne by sme ich najradšej vystrelili na Mesiac. Dokážeme ich s láskou zjesť, presne tak ako aj ovaliť vankúšom. :-) Existujú totiž veci či situácie, ktoré nám pri mužoch zaručene zdvihnú krvný tlak.

Opýtali sme sa vás - našich čitateliek, čo partnerovi iba sťažka tolerujete. Tu sú vaše odpovede:

Michaela (32)

"Veľmi mi prekáža, že môj manžel si uťahuje z mojich záľub. On koníčky celkom ignoruje. Tak sama behávam, aj bicyklujem. Akonáhle mu naznačím, či pôjde so mnou, tak ma až uráža, nech idem sama. Pretože ja to vraj potrebujem, keďže dávno nemám postavu ako mladica. Uráža ma to."

Lucia (42)

"Večne zdvihnutá záchodová doska je niečo, čo so mnou po rokoch manželstva nič nerobí. Na manželovi ma totiž rozčuľuje celkom iná vec. Vždy pred odchodom z domu niečo súrne hľadá a pobehuje po celom byte obutý v topánkach. Radšej to nekomentujem, keďže moje výčitky sa zvykli okamžite premeniť na hádku. A na niečo také v úvode dňa fakt nemám náladu."

Veronika (21)

"Partner zjednodušuje všetko, čo poviem. Zo všetkého si robí žarty. Na začiatku vzťahu mi imponovalo, aký je neustále vtipný, teraz mi však prekáža, že terčom tých vtipov bývam iba ja. Stáva sa to čoraz častejšie aj v spoločnosti. Keď niečo hovorím, tak ironizuje a pri vtípkoch všetkého druhu sa stávam vďačným objektom. Nepáči sa mi to."

Dana (38)

"Môj partner ani po pol roku vzťahu nemá toľko empatie, aby mi vyznal lásku, keď mu naznačím, že to potrebujem počuť. Niekedy mám pocit, že úpenlivo dupem nožičkou, napriek tomu si pozornosť tohto typu nevydupem. Myslím si, že ma nemá tak rád, ako na začiatku."

Miška (31)

"Aj vám sa stalo, že z chlapa, ktorého ste obdivovali, sa stal ufrfľanec, ktorému stačí gauč, televízor, ovládač, pivo a keď sa ho opýtate, či pôjdete na prechádzku, zasmeje sa vám do očí? Presne toto sa stalo aj mne. Som z toho smutná, snažím sa jeho postoj zmeniť, no vyzerá to tak, že hádžem hrach o stenu."

Petra (46)

"Najhoršie je zistenie, že moju lásku a pozornosť berie ako úplnú samozrejmosť. Nikoho predsa nebaví robiť permanentne slúžku! Jedlo, pranie, žehlenie, nákupy, vysávanie, to nie je moja povinnosť. Robím to zo slobodnej vôle a ten môj by mi občas veru mohol pomôcť. On si ale myslí, že presne tak to má v partnerskom zväzku vyzerať a to náš vzťah mimoriadne ubíja."

Vilma (28)

"Ak ma niečo dokáže nahnevať, je to partnerova lenivosť. V pivnici už dva roky čaká nový luster. Polička v kuchyni drží výlučne silou zbožného želania, no on nepohne prstom. Chcete vedieť, na čo sa vyhovára? Raz je unavený z práce. Potom potrebuje meditovať. Následne ho bolí chrbát. A pritom stačí desať minút a bolo by to spravené. Nakoniec si aj tak všetko zmontujem a opravím sama, bohužiaľ."

Wanda (22)

"Uvedomila som si, že môj snúbenec je obzvlášť netaktný. Niekedy by medzi kamarátmi stačilo povedať myšlienku opatrne a rozmyslieť si slová, aby sme opačnú stranu neurazili. Už viackrát sa stalo, že naše stretnutie v partii dopadlo najlepšie, keďže sa takmer zaručene vždy s niekým poháda. Samozrejme, chybu si vonkoncom neprizná a som to ja, kto píše i telefonuje kamarátom, ospravedlňuje ho a cíti sa trápne. Býva pozorný, vtipný, ale toto ma na ňom neskutočne irituje."

A ktoré zvyky či spôsoby hnevajú vás? Napíšte nám.

- - Inzercia - -