Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jesenná melanchólia je toho roku žiarivá. A diamantová!

október 28, 2019 - 15:00
Oslnivá, zlatistá, plná lesku a nových trendov. Taká je jeseň 2019. Taká je aj jesenná kolekcia ALOve.
Foto: 

Šperky vynikajú minimalistickým dizajnom, nechýbajú obľúbené personalizované kúsky a fashion diamonds sú viacej fashion ako kedykoľvek predtým. Každý kúsok je paráda a skombinované kúsky sú niekoľkonásobná paráda.

Must have

Čo viac nám evokuje jeseň ako šuchotajúce farebné lístie pod nohami? Klenotníkov inšpirovala jesenná hravosť a magickosť ku kolekcii HOPE. Prináša krásy babieho leta v podobe očarujúcich listov rôznych tvarov a troch farieb zlata. Želáte si diamanty na krk alebo na zápästie?

Tajomstvá ukryté do šperkov

Vaše tajomstvá môžete ukázať a zároveň ukryť do písmen, ktorých význam budú poznať len tí vyvolení. Môžu to byť symboly sladkého príbehu, muža alebo ženy vášho života alebo človiečika, ktorý sa stal zmyslom vašich dní. Tajomstvo poznáte len vy a váš náhrdelník z kolekcie LOVE LETTERS z bieleho zlata a diamantov. Alebo žeby stačil prsteň s písmenom z bieleho zlata posiaty diamantmi?

Vystúp z davu a buď originálna!

Každá z nás sníva po osobitom šperku, ktorý bude mať hlbší význam a sama si ho navrhne. Sny sa plnia. ALOve prichádza s personalizovanou kolekciou DESIGN BY YOU pre všetky, ktoré si zamilovali statement šperky. Kolekcia ponúka veľa možností personalizácie: gravírovanie na doštičky s diamantom rôznych tvarov, vyskladanie trblietavého slova alebo dátumu, mená v troch farbách zlata a vyznanie lásky v niekoľkých vyhotoveniach.

V jednoduchosti je krása

Pre milovníčky minimalizmu je kolekcia PURE LUXURY ako stvorená. Jednoduché tvary, akými sú trojuholník, obdĺžnik alebo jemná vlna, sú v bielom, ružovom alebo žltom zlate. A prečo tak minimalisticky? Aby diamanty viacej žiarili. 

Čaro diamantových šperkoch je už online

Dobrá a najlepšia správa – od októbra je oficiálne spustený e-shop ALOve, ktorý prešiel redizajnom. Kliknete na šperk v ponuke a obzeráte. :-)

- - Inzercia - -