Dnes je pondelok, 28.september 2020, meniny má: Václav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Objavte tajomstvá korunovačnej Bratislavy

júl 31, 2019 - 09:30
Staňte sa počas leta súčasťou korunovácií a zažite autentický dobový šerm a tanec pod Michalskou bránou pri Korunovačnom foto-video pointe.

Skupina historického šermu Tostabur do konca septembra turistom i domácim okrem umenia šermu a dobového tanca predstaví aj zaujímavosti o korunovačnej Bratislave a korunuje jedného z detských divákov. Podujatie sa bude konať v dňoch 28. 7., 4. 8., 11. 8., 17. 8., 25. 8., 29. 8. a 22. 9. o 14:00 a v dňoch 4. 9. a 11. 9. o 16:30.

Odfoťte sa ako kráľ

Atmosféru slávnej korunovačnej minulosti Bratislavy vám nepripomenie len dobový program, ale aj Korunovačný foto-video point na poschodí Michalskej veže.

V tomto dobovo zariadenom priestore nájdete autentický 3D model historického mesta s vyznačením trasy korunovačného sprievodu, môžete sa odfotiť a nahrať video v dobovom kostýme s korunovačnými insígniami a stať sa súčasťou historického výjavu. Fotografiu a video s obsahom zobrazujúcim procesiu a výjav korunovácie si môžete zaznamenať, vytlačiť alebo zdieľať mailom so svojimi priateľmi.

Korunovačný foto-video point je otvorený každý deň od júna do septembra okrem pondelka a lístok zahŕňa aj vstup do Múzea zbraní a Múzea farmácie.

Všetky dôležité informácie nájdete na stránke www.visitbratislava.com.

- - Inzercia - -