Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spoznajte s nami Slovensko bezpečne a s najvyššou mierou komfortu

júl 13, 2019 - 09:50
Či už patríte medzi milovníkov oddychu, túžite spoznať kúsok slovenskej histórie alebo navštíviť unikátne pamiatky, máme pre vás skvelý tip na výlet. Počas leta, keď si mnohí užívame zaslúžené chvíle voľna spolu s blízkymi, ich predsa nikdy nie je dosť.
Foto: 

Čo tak navštíviť oblasť Myjavskej pahorkatiny? Veď tá je vďaka svojej malebnosti, histórii a kvalite prostredia v centre pozornosti ľudí už od nepamäti. Patrí k nízkym, rozpojeným pohoriam, čo tu umožnilo vznik kopaničiarskeho osídlenia a zároveň zvýšilo historiskú atraktivitu daného územia.

Myjavská pahorkatina je súčasťou Myjavsko-bielokarpatskej oblasti rozptýleného osídlenia a jej Myjavskej podoblasti. Vnútri pahorkatiny sa nachádzajú tri mestá: Myjavá, Brezová pod Bradlom a Stará Turá. Ich obyvateľom sa tak denno-denne naskytá pohľad na úžasnú scenériu. Pridajte sa k nim aspoň na chvíľu aj vy.

Akýmsi prirodzeným centrom oblasti je mesto Myjava, po ktorej horstvo dostalo svoje pomenovanie. Myjavská pahorkatina je pokrytá desiatkami malých kopaničiarskych osád, polí a lesíkov, ktoré ako celok vytvárajú pútavý a z hľadiska turistiky mimoriadne bohatý krajinný kokteil. "Ochutnáte" ho tiež? :-)

Vyberajte podľa kľúčových kritérií

Nezáleží na tom, z ktorej časti Slovenska či jeho susediaceho štátu pochádzate. Hoci, v tomto prípade zrejme platí, čím z väčšej diaľky, tým lepšie. Vďaka autám značky Volvo si totiž budete chcieť užiť pohodlnú cestu čo najdlhšie.

Spoločnosť je lídrom v oblasti bezpečnosti už od roku 1927, keď sa zakladatelia automobilky Volvo Cars rozhodli prijať ako jednu z najvyšších priorít dôraz na bezpečnosť. A to sa nikdy nezmení. Mení sa iba množstvo technológií a inovácií pre znásobenie zážitkov z jazdy aj vyššiu bezpečnosť.

Prečo práve Volvo?

Dôraz kladený na ochranu a staroslivosť o ľudí postavil automobilku Volvo Cars do čela automobilovej bezpečnosti, odkiaľ inšpiruje ostatných pravidelnými inováciami. Medzi ne patrí napríklad navrhnutie a zavedenie prvého trojbodového bezpečnostného pásu, prvého detského podsedáka či Systému komplexnej ochrany v prípade bočného nárazu (SIPS ), ktoré po celom svete pomohli zachrániť nespočetne veľa životov. Spomínaný progres je výsledkom prístupu automobilky Volvo Cars k bezpečnosti, v rámci ktorého vychádza z reálnych dopravných situácií. A to je v automobilovom priemysle ojedinelý jav.

Pre značku Volvo je bezpečnosť na prvom mieste:

- - Inzercia - -