Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ozdobte sa prekrásnymi náušnicami z pravého kryštálu a zažiarte ako pravá femme fatale!

jún 28, 2019 - 15:00
Všetky vieme, že šperky dokážu oživiť aj ten najfádnejší. A v letných mesiacoch je navyše tá pravá chvíľa zaexperimentovať s veľkosťou a okázalosťou.

Značku Giuliett založila so svojim priateľom Slovenka, 24 ročná študentka a vášnivá milovníčka módy. Inšpiráciou jej bola vlastná láska k nevšednosti rozbíjajúcej každodenné okamihy, osobná vášeň pre všetko netradičné a nadšenie pre krásu. Svojimi produktmi sa rozhodla vniesť čaro umenia do všedných dní bežných ľudí. Prv, než sa „hand-made“ udomácnilo v našich podmienkach, sledovala zahraničné stránky prevažne amerických tvorcov, ktorí vo svojich produktoch kombinovali kvalitu s originálnym dizajnom. V tomto duchu začala vyrábať šperky inšpirované najdrahšími módnymi kúskami, avšak za ceny dostupné pre čo najviac ľudí.

Kvalita a ručná výroba

Námety pre vlastné produkty dnes už autorka krásnych výrobkov nehľadá iba u svetových návrhárov. Slovenská značka Giuliett momentálne priamo či nepriamo zamestnáva desiatky šikovných ľudí. Na výrobu používa iba vysoko kvalitné materiály. Jednotlivé výrobné operácie bývajú robené ručne a veľký dôraz sa kladie práve na kvalitu a dokonalosť každého kúsku. Vo veľkej miere značka používa trblietavé sklenené kryštály. Tie vďaka špeciálnemu brusu lámu svetlo na dúhové sperktrum, čím dodávajú produktom nezameniteľný vzhľad a punc jedinečnosti.

Jedinečný dizajn made in Slovakia

Každý kúsok, ktorý značka Giuliett prináša na trh, je skrátka božský. Prevažná väčšina pracovných úkonov je realizovaná ručne v malých domácich dielňach po celom Slovensku. Náušnice Giuliett sú navyše veľmi ľahké a teda príjemné na nosenie.

V ponuke nájdete i výraznejšie modely, ideálne na slávnostnejšie príležitosti, či farebnejšie varianty na bežné nosenie. Okrem krásnych náušníc Giuliet vyrába aj nádherné sandáliky, ktoré sú dokonalé k letným outfitom. Vysoké k šortkám a nízke napríklad k letným šatočkám.

 Ďalšiu inšpiráciu nájdete tu: www.giuliett.sk

- - Inzercia - -