Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Návod pre každú ženu. Buďte aktívna & sexy po celý rok

máj 16, 2019 - 14:00
Túžite po pružnom a pevnom tele s vypnutou pokožkou? K ideálnym krivkám vám pomôže aj nový rad telovej kozmetiky Dermacol, ktorý prináša vyvážený koktejl účinných látok pôsobiacich práve na problematické partie ženského tela.

Popri zdravej strave, pravidelnom cvičení a kvalitnom spánku tak bude rad Active vašim ďalším spojencom na ceste k spokojnosti so sebou samými.

Váš osobný tréner

Spevňujúci a vypínajúci telový balzam Fitness My Body prichádza s veľkými ambíciami. Vďaka obsahu vysoko účinnej látky ActigymTM, ktorá napodobňuje účinok vytrvalostného tréningu, bude  v kombinácii s fyzickou aktivitou pôsobiť ako váš tajný osobný tréner. Pomôže tak vyformovať dokonalé krivky aj v oblastiach náchylných na ochabovanie.  Testy preukázali zvýšenie elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky.

Spevňujúci a vypínajúci telový balzam Fitness My Body, Dermacol, 7,69 eur / 150 ml

 

Zbohom celulitíde a striám

Boj s celulitídou a striami je beh na dlhé trate. Vaším účinným spojencom v ňom bude balzam proti celulitíde a striám Love My Body. Je doslova nabitý účinnou látkou Dermochlorella D, ktorá stimuluje produkciu hlavných zložiek kože ako sú kolagén, elastín a laminín. Výsledkom je viditeľné zlepšenie vzhľadu aj štruktúry pokožky. Prejavy celulitídy sa výrazne zjemnia vďaka špeciálne navrhnutému komplexu rastlinných extraktov, v ktorom nechýba horký pomaranč, rozmarín či brečtan. Pokožka tak bude pri pravidelnom používaní pevnejšia aj pružnejšia a o jej dôkladnú hydratáciu sa postará kyselina hyalurónová. Rovnako tak spozorujete výraznú redukciu nevzhľadných červených žiliek, ktorú preukázal aj klinický test.

Balzam proti celulitíde a striám Love My Body, Dermacol, 7,69 eur / 150 ml

O jednu veľkosť menej

Poznáte ten pocit, keď vaše telo potrebuje „naštartovať“? K fyzickej aktivite pridajte zoštíhľujúci remodelačný gél Slim My Body, ktorý pomáha odbúravať nadbytočnú vodu z tela a obnovuje mikrocirkuláciu krvi a tým podporuje vylučovanie škodlivín. Pri aplikácii na problematické partie dvakrát denne po dobu jedného mesiaca, sa okrem pevnejšieho tela  budete tešiť aj z figúry štíhlejšej až o jednu konfekčnú veľkosť. Tajomstvom remodelačného gélu je jedinečná receptúra s morskými riasami a kofeínom. Tá stimuluje štiepenie tukov a zabraňuje ich ďalšiemu ukladaniu. Brucho, stehná a boky stratia zo svojho objemu práve vďaka extraktu z morských rias, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami na  krvný obeh aj elasticitu nielen v spomínaných problematických partiách.

Zoštíhľujúci remodelačný gél Slim My Body, Dermacol, 7,69 eur / 150 ml

 

Push Up v tube

K pružnému telu a zamatovej pokožke patrí aj pevný dekolt, ktorý je najmä v lete viac „na očiach“. O ten sa postará spevňujúca starostlivosť o dekolt a poprsie Push Up,  ktorá jemnej pokožke v týchto partiách navráti pružnosť. Regeneračný a vypínajúci efekt zaručí bohatá receptúra s extraktom z morských rias a komplexom rastlinných extraktov FIRMIDERM®. Pôsobivo namiešaný koktejl účinných látok viditeľne spevňuje pokožku a pôsobí ako prevencia jej ochabovania.

Spevňujúca starostlivosť o dekolt a poprsie Push Up, Dermacol, 7,69 eur / 100 ml

Ďalšie informácie nájdete tu:

https://www.dermacol.sk/

https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk

http://blog.dermacol.cz/

https://www.instagram.com/dermacol_cz_sk/

www.youtube.com/Dermacol CZ & SK

- - Inzercia - -