Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Cheryl Cole túži po druhom dieťati. Má to však háčik

apríl 18, 2019 - 11:00
Jej ľúbostný život v posledných rokoch ju totiž poznamenal natoľko, že sa britská speváčka Cheryl (35) rozhodla pre radikálne riešenie.

Po dvoch stroskotaných manželstvách a minuloročnom rozchode s otcom jej jediného dieťaťa - Liamom Paynom, si povedala DOSŤ. Cheryl sa viackrát pre médiá vyjadrila, že s chlapmi skončila. Najväčšiu životnú lásku - synčeka Beara, už má a ten ju napĺňa dokonalým šťastím.

Ak si myslíte, že s jej najnovším vyhlásením - túžbou mať druhé dieťa, sa to vylučuje, ste na omyle. Cheryl žiadneho chlapa nechce. Tvrdí, že ženy neraz čakajú roky, kým nájdu toho "pravého", s ktorým aj splodia dieťa.  Nakoniec vzťah nevyjde a ona sa chce ďalších sklamaní v láske vyvarovať. Preto, ako fanúšikom prezradila, v blízkej budúcnosti rozhodne zváži ďalšie možnosti, ktoré jej moderná medicína ponúka.

Vedeli ste, že?

V novom videoklipe ju fanúšikovia skritizovali, že to s plastickými úpravami prehnala. Ona však tvrdí, že za jej vizuálnu premenu môže materstvo, časté nočné vstávanie k synovi a dojčenie.

Má niektorá mamička z vás rovnakú, alebo aspoň podobnú skúsenosť?

Cheryl - Love Made Me Do It

Cheryl pred otehotnením:

- - Inzercia - -