Dnes je štvrtok, 01.október 2020, meniny má: Arnold
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Marek Ztracený oznámil fanúšikom svoj životný koncert v pražskej O2 Aréne!

február 27, 2019 - 11:00
Český spevák a skladateľ Marek Ztracený na svojej narodeninovej oslave prevzal zlatú platňu za posledný úspešný album Vlastní svět a venoval svojim fanúšikom veľkolepú šou.

V týchto dňoch zároveň zverejnil dôležitú novinku – termín a miesto svojho doposiaľ najväčšieho koncertu. Marek Ztracený si trúfol na pražskú O2 arénu - jeho životný koncert sa uskutoční takmer presne o rok, 22. februára 2020. Pozvánku na koncert si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/2BD1uuzKiv4.

„To, že by som niekedy vystúpil v O2 aréne , mi prvýkrát napadlo v roku 2004, kedy ešte žiaden Marek Ztracený nebol. Bol som vtedy študent konzervatória, sledoval som na internáte správy, kde hlásili, že dnes otvorili najväčšiu halu v republike. Keď som zaspával, predstavoval som si, aké by to bolo, tam vystupovať. Cesta, ktorou som prešiel, je neuveriteľná. Vďaka fanúšikom okoliu a kamarátom som zistil, že v živote nie je nič nemožné. Mám veľkú chuť pracovať a robiť niečo špeciálne. Odteraz nežijem ničím iným, než heslom #smerO2arena, a pokiaľ si môžem k svojim narodeninám niečo priať, tak aby na tej ceste išli fanúšikovia, kamaráti, tím aj rodina so mnou,“ prezrádza Marek Ztracený.

Marek Ztracený v poslednom roku suverénne dokázal, že patrí medzi absolútnu špičku českej hudobnej scény. Okrem vlastných hitov ho poslucháči poznajú tiež ako autora úspešných piesní pre legendy českej scény, Karla Gotta či Hany Zagorovej. Pilotný singel „Minulost“  z albumu Vlastní svet niekoľko týždňov viedol v rebríčku najhranejších domácich nahrávok v českých rádiách, a na jeseň spevák dokonca dvakrát vypredal pražské Roxy a brnenské Sono.

Za zmienku stojí aj Marekova vlaňajšia letná festivalová sezóna, počas ktorej často figuroval v roli headlinera. Na jeseň minulého roka sa tiež zúčastnil projektu, „Za 100 let“, v ktorom sa trinásť súčasných domácich hudobných osobností prihlásilo nahrávkou a úspešným klipom k stému výročiu vzniku republiky. Nedávno navyše predstavil kontroverzný klip k piesni „To se mi líbí“, kde sa herečka Nikol Štíbrová prejavila ako vášnivá fanúšička, ktorá svoj idol neváhala vyzliecť a pripútať k posteli.

Na konci minulého roka potom Marek vydal pre svojich početných priaznivcov špeciálny darček – DVD 10 let od Ztrácíš – Forum Karlín. Ide o záznam z vypredanej haly Forum Karlín, kde spevák oslavoval desať úspešných rokov na hudobnej scéne. Tým odštartovala jeho pomyselná cesta smer O2 arena.

Na ceste do najväčšej haly v Českej republike pripravuje Marek Ztracený množstvo prekvapení. Chce sa totiž so svojimi fanúšikmi stretávať, a tak vytvoriť spoločný príbeh, ktorý s ním budú môcť prežívať virtuálne na jeho webe či sociálnych sieťach, ale hlavne osobne.

- - Inzercia - -