Dnes je streda, 21.október 2020, meniny má: Uršuľa
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Celkom nahá Cara Delevingne v novej kampani pre značku Balmain

február 22, 2019 - 12:00
I keď je v modelingu konkurencia väčšia, než v akomkoľvek inom odvetví, topmodelka Cara Delevingne (26) sa nedostatku pracovných ponúk rozhodne báť nemusí.

Cara je bezkonkurenčná, pretože si "ide" svoje. Nech si zvolí akýkoľvek účes či oblečie, nikdy netrafí vedľa. Je tvárna, neznáša nudu a napriek kombinovaniu zdanlivo nekombinovateľných kúskov vyzerá vždy ako bohyňa. Jej absolútna ignorácia modelingových pravidiel z nej robí uznávanú rebelku. Koniec koncov, Cara sa dostala aj na zoznam najinšpirujúcejších celebrít a získala tiež titul najlepšej modelky roka. Okrem toho je vtipná, svojská a veľká profesionálka.

Možno vám pri sledovaní reklamného videa napadne, prečo je Cara nahá, keď účinkuje v kampani na značku oblečenia? Olivier Rousteing, návrhár značky, prízvukuje, že koncept je jednoduchý a vyjadruje základný princíp známej značky - návrat k jednoduchosti, prirodzenosti a základným farbám. Cara je údajne dokonalým stelesnením tejto myšlienky a predstavy spoločnosti dokázala splniť jedine ona. Bez toho, aby v spote vyslovila čo i len hlásku.

A tu už je výsledok:

BALMAIN SPRING 2019: WATER WITH CARA DELEVINGNE

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -