Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Gisele Bündchen po rokoch o vzťahu s DiCapriom. Na idylku zabudnite!

február 11, 2019 - 08:00
Dlhý čas ich ľudia volali ‘Gionardo’. Topmodelka Gisele Bündchen a herec Leonardo DiCaprio tvorili pár snov. O rozchode sa po takmer štrnástich rokoch rozhovorila známa kráska.
Foto: 
Shutterstock

Na rozchod, ktorý v roku 2005 šokoval verejnosť, si Gisele zaspomínala exkluzívne pre magazín Porter. Jej slová zrejme prekvapia všetkých, ktorí spolunažívanie dvojice považovali za bezchybné. V skutočnosti modelka priznala, že šlo o náročnú životnú etapu, keď sa rôznymi dostupnými prostriedkami snažila tlmiť neutíchajúci pocit samoty, panických úzkostí a smútku. Pre spomínaný časopis prezradila, že každý deň fajčila desiatky cigariet, vypila fľašu vína, tri frappuccina miesto jedla a pracovala až do úplného vyčerpania.

Jedného dňa musela sama pred sebou priznať, že svojmu telu robí zlé veci a ničí ho. Ničí ho, aby menej cítila. A menej cítila, pretože vzťah s Leonardom ju bolel. "Dlho mi nedochádzalo, že som tá jediná, ktorá sa o nás dvoch stará a je ochotná popracovať na sebe, aby nám to vyšlo," tvrdí. Akonáhle však došlo k zmienenému "vytriezveniu", jedinou správnou cestou bolo románik ukončiť.

Napriek tomu vie, že Leonardovi vďačí za novú životnú cestu, ktorá je, ako mnohí vieme, dlhoročne spätá so zdravým životným štýlom, rodinou či humanitárnymi aktivitami. Od roku 2009 je Gisele šťastne vydatá za hráča amerického futbalu Toma Bradyho a na minulosť už dokáže spomínať s úsmevom na perách.

shutterstock_183448850.jpg

Foto: 
Shutterstock

- - Inzercia - -