Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

David Beckham ukázal mamu. Fíha, to je podoba!

január 18, 2019 - 12:00
Bývalý anglický futbalista David Beckham (43) nestráca ani rokmi na popularite. Práve naopak. Napriek tomu je okruh ľudí, ktorých si pustil blízko k srdcu, iba veľmi malý. Tipnite si, koľko má jeden z najsexi mužov sveta priateľov.
Foto: 
Shutterstock

David a Victoria Beckhamovci patria už roky k najsledovanejším párom. Na šoubiznisové pomery sú totiž spolu celú večnosť. Hoci ich médiá pravidelne rozvádzajú, faktom ostáva, že všetky doterajšie partnerské krízy sa im podarilo ustáť na výbornú.

Nikoho preto neprekvapí, že pre Davida je rodina na bezkonkurenčnom prvom mieste v hodnotovom rebríčku a svoje city k nej pravidelne vyznáva na sociálnej sieti. Do okruhu jeho najbližších ľudí patrí i jeho mama Sandra Georgina West. Tá je aj napriek veku sedemdesiat rokov synovou vernou parťáčkou na rôzne, nielen športové podujatia.

Pre pánsky magazín Men´s Health David dokonca priznal, že okrem Victorie, milovanej mamy a svojich štyroch detí potrebuje k životu už iba svojich troch kamarátov. "Radšej budem mať troch skutočných priateľov, ako dvadsať dobrých," zneli jeho slová. A nám neostáva nič iné, len s nimi súhlasiť.

rodina.jpg

Foto: 
Instagram
David Beckham s rodinou

david_mama.png

Foto: 
Instagram
David s mamou

- - Inzercia - -