Dnes je štvrtok, 01.október 2020, meniny má: Arnold
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Prehliadka krásnych rób minulých ročníkov Plesu v opere

január 12, 2019 - 16:00
Dnešný večer bude patriť 19. ročníku dobročinného Plesu v opere, ktorý otvorí novú plesovú sezónu. V priestoroch historickej budovy Opery Slovenského národného divadla sa stretne 300 párov významných osobností z oblasti medicíny, kultúry, vedy, tretieho sektora a športu, aby svojou účasťou podporili dobročinný rozmer tohto významného podujatia.

Pre mnohých hostí je každoročná účasť na Plese v opere tradíciou, ktorú si nenechajú ujsť. Medzi osobnosťami, ktoré nechýbajú na parkete, je množstvo krásnych žien a sympatických pánov, ktorí nás ohurujú krásnymi róbami a elegantnými frakmi. Pozrite sa spolu s nami, ako im to pristalo po minulé roky.

Rok 2016

Bohatý kultúrny program a skvelú atmosféru si nenechali ujsť desiatky pozvaných hostí. Celý večer tradičným úderom na gong otvoril britský spevák Paul Young, ktorý bol hviezda Plesu v opere 2016. Spomedzi krásnych žien, odetých v nádherných róbach, vás zaujali napríklad i tieto dámy.

Neprehliadnuteľnou bola jednoznačne aj jedna z našich najúspešnejších modeliek Michaela Kocianová, ktorej robil spoločnosť moderátor Bruno Ciberej. Čo sa úpravy vizáže týka, Michaela nikdy nešliapne vedľa a potvrdzuje tak status topmodelky, ktorá má módu v malíčku.

V dobrej nálade sa na plese bavili aj Monika Hilmerová s manželom, tanečníkom Jarom Bekrom. Dvojica pôsobí zakaždým veľmi zohrane, a to nielen čo sa zladenia oblečenia na spoločenských akciách týka. Po rokoch Jaro Bekr vymenil svoj typický účes. Nechajme sa teda prekvapiť, s akým stajlingom sa nám ukáže najbližšie.

Riaditeľka Agentúry Promotion a Bratislavských módnych dní Mária Reháková s manželom sa taktiež výborne bavili a oddýchli si od náročného pracovného programu, ktorý je s ich kariérami nerozlučne spojený. Pani Mária Reháková je vďaka dokonalému prehľadu v módnych trendoch vždy bezchybne upravená.

Rok 2017

Na šaty prítomných dám na Plese v opere si posvietila divadelná a filmová výtvarníčka Simona Vachálková a pre Ženský web ich zhodnotila aj nasledujúcimi slovami. Vybrali sme pre vás opäť tri krásne stylingy.

Bývalá Miss Slovensko 2002 Eva Verešová zvolila dievčensky strihnutý model v kontrastnej farebnosti-čierno/červeno/biela, ktorý pekne pristane typu nositeľky. Páči sa mi glamour účes a náušnice od ALO diamonds. Model ležérny - pôsobí veľmi mladistvo.


Zlatica Puškárová bola v tento večer v roly moderátorky, čo naznačoval aj veľmi kultivovaný vyber modelu, s jemne barokizujúcou potlačou na zafírovozelenom podklade, ktorý podčiarkoval jemnú krásu nositeľky, a tak isto model vkusne zvládol aj stav očakávania vo svojej siluete.

Už v 40.rokoch 20. storočia Slovenky s obľubou aplikovali folklórny motív do súčasného odevu, konkrétne aj na večerné toalety. Inšpirovať sa nechala i Tamara Heribanová. Oceňujem povýšenie ľudového odevu do spoločenského. Chválim očovsky živôtik a dotvorenie sukne Lukášom Kimličkom!

Rok 2018

Na túto ostro sledovanú udalosť bolo pozvaných množstvo prominentných párov, ktorí sa na toto podujatie tiež patrične vyparádili. Ktoré dvojice zaujali vás, našich čitateľov, najviac?

Ples v opere je aj vďaka nej jednou z najprestížnejších a najočakávanejších udalostí celého roka. Niet pochýb, že riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová a Ivan Golian, zástupca generálneho riaditeľa Orange Slovensko, si za dokonalé zastrešenie tak veľkolepej udalosti zaslúžia obdiv.

Na koncertných pódiách nespútaná hudobníčka, na Plese v opere pravá dáma, ktorá minulý rok očarila prítomných hostí sviežou róbou i celkovým, romantickým stajlingom. Speváčka Celeste Buckingham v sprievode manažéra Lumíra Matiho patrila k najoslnivejším kráskam daného, slávnostného večera.

Medzi hosťami minuloročného Plesu v opere nechýbal ani jeden z najobľúbenejších slovenských hercov Vladimír Kobielsky s manželkou Alenou. Tí sa na jeseň minulého roka stali trojnásobnými rodičmi, okrem toho si pán Kobielsky pripísal na konto účinkovanie v populárnom seriáli Oteckovia a môže sa pochváliť nezabudnuteľnými okamihmi v súkromnom i pracovnom živote.

Prezrite si ale i ďalšie plesové róby či výsledky hlasovaní o najkrajšie šaty z predchádzajúcich ročníkov. Ďalšiu prehliadku dámskych šiat vám na našej stránke prinesieme, tentoraz z aktuálneho - 19. ročníka, už o pár hodín.

Zatiaľ si prečítajte tiež: 

- - Inzercia - -