Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ricky Martin sa stal trojnásobným otcom!

január 01, 2019 - 18:00
Dcérka sa mu narodila poslednú sobotu minulého roka a túto informáciu uverejnil presne na Silvestra prostredníctvom instagramového profilu. Ale pekne poporiadku.
Foto: 
Shutterstock

Ricky Martin patrí k najúspešnejším latino hviezdam, o tom niet pochýb. Titulky magazínov po celom svete sa mu roky darí zapĺňať nielen vďaka hudbe, ale rovnako milostným avantúram. 

Ricky Martin (47) prelomil mlčanie o homosexuálnej orientácii v známej šou komičky Ellen DeGeneres. Toho času priznal, že v súkromnom živote prežíva veľkú radosť, za čo vďačí hlavne dvom vlastným deťom a partnerovi - umelcovi sýrskeho pôvodu Jwan Yosefovi. Mimochodom, Ricky Martin má už dvoch potomkov. Matteo a Valentino sa narodili v roku 2008 náhradnej matke, oplodnenej hudobníkovými spermiami.

shutterstock_789791260.jpg

Foto: 
Shutterstock

Pár sa spoznal na výstave obrazov namaľovaných práve rukami talentovaného maliara. Ricky sa na prvý pohľad zamiloval nielen do nich, ale aj ich autora. Zakrátko spevák požiadal Jwana o ruku a dnes sa, doposiaľ štvorčlenná rodinka, teší i z krásnej, zdravej dćerky. Gratulujeme! :-)

Ricky Martin - Private Emotion (Official Music Video)

Autor: 
YouTube

Ricky Martin Is Engaged!

- - Inzercia - -