Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 dôvodov, prečo jednoducho musíte skúsiť Lumea

december 27, 2018 - 10:00
Vy ešte stále používate žiletku alebo epilátor? Čo tak vyskúšať niečo nové? Ak dáte šancu odstraňovaniu chĺpkov pomocou Philips Lumea, budete prekvapená, koľko času a energie ušetríte. A výsledkami budete nadšená! Zhrnuli sme pre vás niekoľko výhod, kvôli ktorým sa oplatí kúpiť práve Lumea Prestige.

Chĺpky neholí, ale odstraňuje

Holenie je doslova nikdy sa nekončiaci boj. Jeden deň sa tešíte z hodvábne hladkej pokožky a kým sa stihnete spamätať, chĺpky sú späť. Je to preto, že holením sa odstraňuje iba vrchná časť chĺpka. Lumea využíva technológiu IPL (intenzívne pulzné svetlo), ktorá má však celkom iný princíp. Pôsobením svetla chĺpok prejde do pokojovej fázy a prirodzene vypadne. Vďaka svetelnému filtru je táto metóda úplne bezpečná, bezbolestná a prekvapivo jednoduchá, takže ju bez problémov zvládnete aj vy.

Prispôsobí sa vášmu telu

Philips Lumea má štyri unikátne tvarované nadstavce, s ktorými pohodlne ošetríte celé telo vrátane citlivých partií. Najväčší nadstavec je určený na rýchle ošetrenie nôh, ramien alebo bruška. Nadstavec na podpazušie je špeciálne navrhnutý tak, aby ste nevynechali chĺpky ani na ťažšie dostupných miestach. Chĺpky v oblasti bikín bývajú hrubšie a pevnejšie, preto je na ne určený špeciálny nadstavec s mimoriadne priehľadným filtrom. A pokiaľ vás trápia chĺpky na tvári, odstránite ich jemnou a presnou manipuláciou so šikovným nadstavcom na tvár.

Až 6 mesiacov bez chĺpkov

Ako dlho vám vydrží hladká pokožka po klasickom holení žiletkou alebo po epilácii? Deň? Týždeň? S Philips Lumea sa môžete tešiť z pocitu oholenej zamatovej pokožky podstatne dlhšie. Výsledky budete vidieť už po troch ošetreniach a pri pravidelnom používaní si na chĺpky nespomeniete celých 6 mesiacov!

Zvládnete to sama

Lumea má päť stupňov intenzity svetla. Ten najvhodnejší stupeň pre váš tón pokožky za vás vyberie inteligentný snímač SmartSkin. Pokiaľ máte veľmi citlivú pokožku, želaný stupeň si môžete nastaviť aj manuálne. Lumea je určená pre všetky typy pokožky, s výnimkou veľmi tmavej, a spoľahlivo odstráni chĺpky na farebnej škále od čiernej až po tmavú blond.

Garancia vrátenia peňazí

Obávate sa, či budete s Lumea Prestige spokojná? Nemusíte. Philips garantuje až 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak IPL prístroj nesplní vaše očakávania, peniaze dostanete späť do posledného eura. Do akcie sú zaradené výrobky Philips Lumea IPL zakúpené v období od 15. 10. 2018 do 31. 12. 2018.

Prečítajte si o ďalších výhodách Philips Lumea alebo si pozrite video.

Viac na www.philips.sk/lumea

- - Inzercia - -