Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 28.september 2020, meniny má: Václav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Súťaž: Spoznajte podmanivú silu olejčekov!

október 09, 2018 - 14:29
Telo je zrkadlom duše, a to, ako sa cítite, sa prejavuje aj navonok. Ak sa o seba staráte a pristupujete k svojmu telu s láskou, bohato sa vám odmení zdravím a vitalitou. Osvedčeným pomocníkom v boji proti akútnym problémom a v prevencii je aromaterapia.

Skúsená aromaterapeutka Martina Valníčková radí, že ak začnete používať certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej kvality ako bežnú súčasť každodenného života, zakrátko zistíte, že ste oveľa odolnejší voči bežným infekciám, vaše telo sa učí na chorobu reagovať novým spôsobom a za niekoľko rokov možno s údivom skonštatujete, že vás už stres nedostáva na kolená, hladina energie vo vašom tele je vyrovnaná a už si ani nepamätáte, kedy ste boli naposledy chorý.

Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej kvality sú také, ktoré sú 100% prírodné a bez syntetických prvkov alebo kontaminantov. Prechádzajú prísnym testovaním, ktoré zaručujú ich správne zloženie a pôsobenie. Predstavujú najbezpečnejšie a najprínosnejšie esenciálne oleje, aké máme v dnešnej dobe k dispozícii. Spojenie s prírodou vášmu telu prospieva, nezabúdajte na to.

Súťaž

Ak sa o účinkoch aromaterapie chcete presvedčiť na vlastnej koži, zapojte sa do našej súťaže o 3 esenciálne oleje z divokého pomaranča „Wild orange“!  Odpovedzte správne na otázku uvedenú nižšie, vyplňte kontaktné údaje a ste v hre! Nápovedu nájdete na www.esencialneoleje.sk.

Výhercami súťaže sa stávajú:

Stanislav Beláň/Košice

Gabriela Štecková/Bratislava

Nikola Čvirigová/Skalica

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -