Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Toni Braxton zmenená na nepoznanie. Toto s ňou urobili plastiky

september 11, 2018 - 18:36
Speváčka Toni Braxton (50), pri ktorej megahite Unbreak My Heart sa mnohí roztápame ešte aj dnes, vedie niekoľko rokov neúprosný boj s časom. Či úspešne, posúďte sami.
Foto: 
Shutterstock

Vrchol kariéry zažila v 90.tych rokoch, jej zamatový hlas a jemné črty milovali muži i ženy bez rozdielu. Žiaľ, v súčasnosti po nich niet ani stopy. Toni Braxton sa nekompromisne zaradila k ženám, ktoré to s estetickými vylepšeniami prehnali. Jej fotografie na Instagrame sú toho jasným dôkazom. Spoznávate v preplastikovanej dáme v rokoch niekdajšiu r´n´b kráľovnú?

toni.jpg

Foto: 
Instagram

Napriek tomu, že umelkyňa dvakrát ohlásila krach, na „skrášľovacie“ procedúry si potrebné financie očividne nájde vždy. Prvý raz vyhlásila osobný bankrot v roku 1998, keď jej dlhy presiahli výšku 3 milióny eur. Druhýkrát sa situácia zopakovala v roku 2010 - jej mínusový stav na účte dosiahol hodnotu desiatok miliónov eur! Kvôli finančným ťažkostiam boli práva na jej dvadsaťsedem pesničiek ponúknuté na predaj.

Držiteľka šiestich cien Grammy si ich chcela odkúpiť sama, avšak nemala dosť peňazí. Čiastku v prepočte približne 15 000 eur iný záujemca zdvojnásobil a speváčka definitívne prišla o možnosť profitovať z dávnych hitov. Ten najväčší Unbreak My Heart si však ponechala.

toni1.jpg

Foto: 
Instagram

toni2.jpg

Foto: 
Instagram

toni3.jpg

Foto: 
Instagram

Toni Braxton - Un-Break My Heart (Video Version)

Autor: 
YouTube

Toni Braxton Transformation From 1992 To 2017 Then And Now

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -