Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Telo snov nemá zadarmo. Pozrite, ako Adriana Lima pre krásu drie

júl 31, 2018 - 23:32
Ak patríte k fanúšikom modelky Adriana Lima (37) a sledujete jej profily na sociálnych sieťach, pravdepodobne vám neunikla jedna podstatná vec. Tou je kráskine zanietenie pre šport, špeciálne thajský box.

Adrianin Instagram už dávno nie je iba prehliadkou luxusných rób, siluety v plavkách či mapovanie momentov s priateľmi. Poslednú dobu modelka čoraz častejšie pridáva fotografie z boxerského ringu. A niet divu. Na tomto športe je doslova závislá a vďačí mu za ukážkovú figúru.

adriana3.jpg

Foto: 
Instagram

Thajský box (Muay – thai) je staré bojové umenie, ktorého korene siahajú až do 13. storočia. Zaujímavé je, že ide o jeden z najtvrdších športov sveta. Vďaka thajskému boxu posilníte predovšetkým brušné svaly, končatiny a chrbtové svalstvo. Okrem toho, thajský box znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje koordináciu pohybov, zrýchľuje metabolizmus, zvyšuje mieru sústredenia sa a je prevenciou voči kardiovaskulárnym ochoreniam.

Nevydrží v kľude

Ku každodenným fyzickým aktivitám nádhernej Adriany patrí i 30 minút behu a 30 minút na bicykli kombinovaných s crossfitom. Brunetka tvrdí, že v rámci zdravia je dôležité venovať sa aspoň nejakej pohybovej aktivite, ideálne na dennej báze. „Vstaňte a hýbte sa,“ odkazuje všetkým leňochom.

Každodenný rituál

Rána začína osviežujúcim nápojom - práve ten jej dodáva potrebnú energiu a zabezpečuje ukážkové trávenie. Na prípravu je veľmi jednoduchý, pozostáva iba z troch ingrediencií – jednej šálky vody, polovičky avokáda a čajovej lyžičky medu. Tak čo milé dámy, necháte sa inšpirovať?

Adriana Lima Feather Weight Boxing Champion

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -