Dnes je pondelok, 28.september 2020, meniny má: Václav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2018: Vieme, komu navrhla šaty Jana Pištejová!

december 27, 2017 - 18:20
Jedna z tvárí Bratislavských módnych dní, ktorá reprezentuje slovenskú módu doma aj v zahraničí, návrhárka Jana Pištejová, pripravuje každoročne známym dámam zvučných mien plesové róby. Zistili sme, ktoré z prominentných žien si oblečú tento rok jej modely.

Plesová sezóna je už doslova za dverami. Ten najväčší - Dobročinný Ples v opere 2018 otvorí svoje brány už 13. januára v historickej budove Slovenského národného divadla. Moderátorkou tohto večera bude úžasná herečka Božidara Turzonovová, ktorú na toto podujatie oblečie obľúbená módna návrhárka Jana Pištejová. 

Ako nám prezradila, okrem nej však jej tvorbu uvidíme na mnohých ďalších dámach: ,,Mám veľa stálych klientiek, úžasných žien. Najznámejšie pre širokú verejnosť sú napríklad Zlatica Švajdová Puškárová,  Mária Reháková, Jana Prágerová, Karolína Chomisteková, či Katka Knechtová.

Dobročinný Ples v opere sa tento rok bude niesť v duchu osláv storočnice Česko-Slovenska. Takto je aj poňatý program plesu. Historická budova divadla bude patriť výhradne významným a úspešným predstaviteľom slovenskej a českej hudobnej scény, ktorí sú vďaka svojej tvorbe právom označovaní ako legendy populárnej hudby. Chýbať preto nebude vystúpenie Miroslava Žbirku alias Mekyho, ktorý začínal v československej popmusic ako člen skupiny Modus, Jana Kirschner, Katka Knechtová, Dan Bárta či známa skupina Lucie vo svojej pôvodnej formácii. 

- - Inzercia - -