Dnes je pondelok, 28.september 2020, meniny má: Václav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hellenski sa tešia z úspechu na Bratislavských módnych dňoch v Prahe!

september 29, 2017 - 16:01
Ženskosť. Slovo, ktoré zosobňuje módnu značku Hellenski by Ema Klein. A niet sa čo čudovať. Hellenski na Bratislavských módnych dňoch v Prahe predviedli kolekciu plnú romantických prvkov, pričom kládli dôraz na samotnú ženskosť. A vďaka tomu zožali úspech.

Ste stálicou Bratislavských módnych dní. Svoje modely ste už predviedli na viacerých módnych prehliadkach. Bola tá v Prahe pre vás niečím výnimočná? 

Určite áno. Vďaka priestorom to bolo pompézne, tešili sme sa, že naše výtvory sme mohli odprezentovať v Prahe. Aj samotná prezentácia mala taký honosný nádych.

Popíšte nám modely, ktoré ste predviedli. Aké boli vašimi očami? 

Predviedli sme modely, ktoré boli romantické, florálne, čipkované, keďže všetko z toho sa vracia do módy. Boli vyzdobenejšie, a preto si myslím, že korešpondovali aj so samotným, nádherným priestorom.

ram_2568.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Aké ste mali na prehliadku ohlasy zo strany ľudí? 

Na prehliadku boli veľmi dobré ohlasy. Dokonca Andrea Verešová, ktorá na móle vystúpila aj so svojou značkou BLACKEVE, si od nás vybrala jedny šaty. Tie mala aj na afterpárty, ktorá sa konala po prehliadke. Taktiež sme videli záujem zo strany ľudí z publika. 

Čoskoro tu máme Bratislavské módne dni v Bratislave. Na čo sa môžeme tešiť? 

Každé Bratisalvské módne dni vytvárame novú kolekciu, aby sme našich klientov zaujali niečim novým, vryli sa do povedomia. Aj na októbrových BMD predvedieme nové modely, avšak stále s tými istými ideálmi, medzi ktoré patrí najmä ženskosť a dôraz na figúru presýpacích hodín.

hellenski.jpg

Foto: 
Ramon Leško

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -