Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hemoroidy? Obráťte sa na odborníka!

júl 12, 2017 - 14:40
Život moderného človeka je v neustálom zhone. Takmer nám nezostáva čas sledovať svoj zdravotný stav. Ale keď sa začínajú vážne problémy, musíme nevyhnutne venovať pozornosť ich príčinám. Najmä pokiaľ ide o choroby ako hemoroidy, ktoré najčastejšie sprevádza bolesť, krvácanie a diskomfort.
Foto: 
Pixabay.com

Dvadsiateho siedmeho júna 2017 sa otvorí medicínske centrum, ktoré sa špecializuje na minimálne invazívnu liečbu proktologických chorôb. „DoktorPRO“ v Bratislave  – klinika, ktorá vám pomôže zbaviť sa hemoroidov, análných fisúr, polypov konečníka, kozmetických chýb konečníka, atď. Klinika používa najmodernejšie metódy liečby, ktoré môžu zbaviť intímnych problémov bez bolesti a bez chirurgického zákroku, s minimálnym zásahom.

Komplexná diagnostika

V medicínskom centre „DoktorPRO“ v Bratislave prijíma pacientov vysokokvalifikovaný lekár s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami. Pri primárnom vyšetrení lekár-proktológ vykonáva komplexnú diagnostiku, ktorá zahŕňa anoskopiu, videorektoskopiu, prstové vyšetrenie a konzultáciu o výsledkoch. Pacienti by sa nemali báť postupov, pretože sú bezbolestné, ale aby sa minimalizovalo nepohodlie, môže lekár aplikovať anestetiká.

Centrum vyrieši vaše problémy

V medicínskom centre „DoktorPRO“ je všetko k dispozícii pre maximálne pohodlie a úsporu voľného času pacienta. Ak sa chcete objednať na prehliadku, objednajte sa na čas, ktorý vám vyhovuje. Lekárska konzultácia sa môže konať aj v sobotu, takže nemusíte odchádzať z práce.

Po pár dňoch sa pacient môže vrátiť do normálneho života, zabudnúť na problémy v oblasti proktológie. Medicínske centrum „DoktorPRO” v Bratislave vyrieši váš problém. Odložte všetko a postarajte sa o svoje zdravie – zavolajte a prihláste sa na primárnu konzultáciu. Prajeme vám dobré zdravie!

- - Inzercia - -