Dnes je streda, 23.september 2020, meniny má: Zdenka
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Renée Zellweger zmenená na nepoznanie: Čo stojí za jej plastikami?

január 03, 2017 - 12:59
Renée Zellwegerová dosiahla všetko, čo si žena môže priať. Za svoju prácu získala uznanie a slávu, má milujúceho muža, na konte milióny dolárov a tvár, ktorú jej závideli tisícky žien. Prečo niekto, kto má všetko, hľadá čosi viac na operačnom stole plastického chirurga?

Herečka Renée Zellwegerová sa vrátila. Po šesťročnej pauze od herectva ju pod hollywoodske reflektory opäť priviedol film o popletenej Bridget Jonesovej. „Ona nám ukazuje, že je v poriadku byť obyčajným človekom aj v tomto čase, keď cítime silný spoločenský tlak, aby sme žili určitým spôsobom, nejako vyzerali, dosiahli niektoré ciele a robili konkrétne veci v určitých fázach života. Akosi spochybňuje tieto názory,“ povedala o svojej postave Renée, ktorá sa v skutočnom živote ponáša na svoje filmové alterego čoraz menej.

Z kedysi bezstarostnej hviezdy s prirodzene plnými perami a „srdiečkovou“ tvárou sa po šesťročnej odmlke stal úplne iný človek. Na rozdiel od svojej filmovej postavy totiž herečka zjavne podľahla spoločenskému tlaku a kultu krásy. Takmer päťdesiatročná Renée dnes nemá skoro žiadne vrásky, má vypnuté pery, mladistvé plné líčka a celkom iný tvar tváre. „Niežeby do toho niekomu niečo bolo, ale nerozhodla som sa zmeniť svoju tvár a nepodstúpila som plastickú operáciu očného okolia,“ reagovala slávna Texasanka na komentáre o jej zmenenom výzore. Napriek viditeľným rozdielom v črtách jej tváre a absencii vrások, herečka roky vytrvalo odmieta, že by niekedy absolvovala akúkoľvek estetickú operáciu.

Estetici v tom majú jasno

K novému vzhľadu hviezdy sa od jej návratu na červený koberec vyjadrilo množstvo plastických chirurgov. Všetci sa zhodujú, že hviezda v posledných rokoch nepodstúpila jednu plastickú operáciu, ale množstvo estetických zákrokov. Na záznamoch z televíznych rozhovorov si napríklad možno všimnúť, že čelo a oblasť obočia sa jej pri rozprávaní vôbec nehýbu. Absenciu vrások v tejto oblasti dokážu zaručiť botoxové injekcie a vyhladenie pleti laserom.

Vďaka neprirodzene plným líčkam a nafúknutej oblasti pod očami zas pripomína umelé krásky, ktoré majú v tejto oblasti voperované permanentné výplňové materiály. Plné pery bez spadnutých kontúr sú pravdepodobne dôsledkom botoxových injekcií alebo permanentných výplní. Kedysi výrazné črty herečky, ktorej pôvod siaha k pôvodným obyvateľom Nórska Laponcom, sú dnes minulosťou. Takúto radikálnu zmenu obvykle vyvolá lifting spodnej časti tváre a krku. Zmenený tvar brady má pravdepodobne na svedomí operatívne vloženie implantátu do tejto časti tváre.

Zamilovaná a bezdetná

Celý článok si môžete prečítať v aktuálnom čísle SLOVENKA ZDRAVIE RODINY

- - Inzercia - -