Dnes je utorok, 27.október 2020, meniny má: Sabína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Neuveríte, za aký čas si fitneska Emily vypracovala svoje bruško: Dokážete to aj vy...

november 13, 2016 - 09:39
Cvičenie je pre naše telo a pre naše zdravie naozaj nevyhnutné. Pravidelný pohyb sa na našom výzore, ale predovšetkým na našej nálade prejaví už po krátkej dobe. Pohyb funguje ako prírodné antidepresívum, pretože sa pri ňom z tela vyplavujú endofríny.

Úzke boky, osí driek, štíhle stehná a vypracované bruško sú cieľom nejednej dámy, ktorá „potí krv“ v posilňovni. Tieto profesionálne fitnesky sa ale rozhodli ukázať, že aj žena ktorá sa udržuje vo forme, nemusí byť a ani nie je dokonalá.

Emily odfotila tieto dve fotografie s trojsekundovým rozdielom. Chcela poukázať na to, že nie vždy to čo vidíme na fotografiách rôznych magazínov, je pravda a väčšinou záleží od uhla, z ktorého je fotografia spravená. V tomto prípade Emily poukazuje na to, že ak sa naje, alebo brucho len trošku nafúkne, nevyzerá vždy stopercentne a taký je život. 

emily.png

Foto: 

emily2.png

Foto: 

Nie je v tom sama

Podporiť túto myšlienku sa rozhodlo niekoľko fitnesiek.
Anna Victoria, ktorá taktiež pravidelne cvičí, ukázala svoje bruško pred najedením a po zjedení večere. „Chcem vám ukázať, že nafukovanie jednoducho patrí k životu a nie je na tom nič divné.“ Poznamenala Anna.

anna.png

Foto: 

anna2.png

Foto: 

Jen Widerstrom zverejnila fotografiu kvôli tomu, aby zabojovala proti dokonalým obrázkom na sociálnych sieťach a v mediálnom svete. „Všetci vyzeráme takto, keď si uvoľnene sadneme. Nech vás neznervózňuje vaše telo, pretože v určitých pozíciách vyzeráme takto všetky“.

jen.png

Foto: 

- - Inzercia - -