Dnes je piatok, 07.október 2022, meniny má: Eliška
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako si poradiť s tukmi ked už nic nezaberá?

november 01, 2015 - 12:21
Šport, cvičenie, masáže - vôbec nič Lenke nepomáhalo. Docieliť vysnívané proporcie nie je jednoduché. Lenke sa ale splnili obidva sny naraz. Úbytok tuku a zároveň väčšie prsia. Ako to dokázala?
Foto: 

„Nemala som rada svoje boky. Bojovala som s nimi už dlhú dobu, ale nikdy to neviedlo k pôvabným rovnako súmerným tvarom,“ popisuje svoju bezmocnosť Lenka. „Priala som si, cítiť sa dobre v plavkách, v legínach alebo napríklad v krátkych šatách.

KED UŽ NEPOMÁHA ANI ŠPORT ANI DIÉTA

Lenka je už na prvý pohľad vyložene športový typ a to, že rada cvičí a venuje sa rôznym druhom športu aj sama potvrdzuje. „Žeby som sa doma po práci rozvalila na gauč? To sa s dvojročným dieťaťom skutočne nedá. Ale aj napriek tomu, vôbec nič nepomáhalo škaredé tukové hrče na stehnách odbúrať. Ani tréneri, ani špecialisti na výživu, nikto mi nedokázal poradiť,“ zveruje sa dvadsaťosem ročná mamička.

Lenka sa nakoniec rozhodla obrátiť na špecialistov na Klinike YES VISAGE. „Som experimentátor a ako náhle sa mi naskyt­la takáto možnosť, neváhala som ani na sekundu a išla som do toho. Zo zákroku som vôbec nemala strach, lebo som si už predtým zistila, že laserová liposukcia SlimLipo je najmodernejšia a najšetrnejšia liposukcia v súčasnosti,“ popisuje svoje rozhodnutie podstúpiť modernú liposukciu SlimLipo v oblasti bokov.

MENŠIE BOKY ZA VÄCŠIE PRSIA

S odstránením tuku z bokov prišiel ešte príjemný bonus. Lenkin odsatý tuk sa využil na zväčšenie jej poprsia. „ Aj túto úpravu som si veľmi dlho priala, mať prsia, ktoré majú plný a estetický tvar. Som veľmi spokojná, takpovediac som zabila dve muchy jednou ranou“ popisuje Lenka.

O ZÁKROKU

„Pani Lenku trápili „hrče“ na stehnách, teda tukové nadbytky v oblasti vonkajších ste­hien. Aj keď sa snažila túto problematickú časť odstrániť kombináciou športu a diéty, nepodarilo sa jej to. Liposukcia bola ideál­nym riešením. Lenka uvítala možnosť, že by sme jej odobraný tuk mohli preniesť do pŕs. Tukové tkanivo sme odsali pomocou la­serovej liposukcie SlimLipo. Koža je potom o dosť pevnejšia ako len pri jednoduchom odsatí klasickou liposukciou. Potom sme ap­likovali tukové tkanivo drobnými vpichmi do pŕs. Nevznikajú tak žiadne jazvy. Jednalo sa o ľahké zväčšenie, ktoré si Lenka priala, išlo tak teda skôr o benefit celého výkonu lipo­sukcie než prvoplánové zväčšenie poprsia,“ vysvetlili nám na pobočke Kliniky YES VISAGE v Bratislave.

POCITY ZO ZÁKROKU

A aké boli jej bezprostredné pocity ihneď po zákroku? „Hovorila som si, to je paráda, ani to nebolí! Potom sa to trošku rozležalo, ale úprimne povedané po dvoch dňoch som sa vracala do práce a riadila aj auto. Nemôžem povedať jedno nespokojné slo­vo, tiež starostlivosť na klinike bola proste skvelá,“ hovorí Lenka. Liposukciu ani li­potransfer pred priateľmi a známymi ne­tají. „ Nehanbím sa zato, skôr naopak. Som veľmi hrdá, že som na zákroku bola. Všetci si všimli rozdiel a ja si tú zmenu neuveriteľne užívam,“ dodáva Lenka.

O LASEROVEJ LIPOSUKCII SLIMLIPO

Laserová liposukcia SlimLipo je bez­bolestná, bez nutnosti celkovej anestézie a nevyžaduje si dlhodobé zotavovanie. Prakticky už na druhý deň sa dá vrátiť do bežného života. Chudnutie je rýchle, komfortné a naviac s dvojakým efektom. Jednak miznú tuky a zároveň laser vypína a spevňuje pokožku, ktorá po zákroku ľahko priľne späť k telu, takže nevznikajú kožné previsy. Riešiť sa dajú klasické par­tie ako sú bruško, boky, chrbát, stehná, rovnako tak aj paže a podbradok.

TIP PRE VÁS:

Klinika YES VISAGE s pobočkami v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave je najväčšou klinikou estetickej medicíny a plastickej chirurgie na Slovensku a v Čechách. Ponúka pre všetkých nezáväznú konzultáciu priamo so špecialistami a tiež možnosť splátok už od 20 Eur a s nulovým navýšením.
Viac informácií na Klinike YES VISAGE Bratislava, Michalská 9, tel: 0917 227 777, www.yesvisage.sk

- - Inzercia - -