Dnes je štvrtok, 21.február 2019, meniny má: Eleonóra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

V zdravom tele zdravý duch!

máj 17, 2015 - 11:41
V roku 2012 sa v spolupráci s Volkswagen Slovakia zrodilo nové bežecké podujatie - najväčší štafetový beh na Slovensku Volkswagen Slovakia Run and Fun. Tento rok si na toto podujatie opäť prišlo zabehať množstvo milovníkov tohto športu.

V roku 2012 sa v spolupráci s Volkswagen Slovakia zrodilo nové bežecké podujatie - najväčší štafetový beh na Slovensku Volkswagen Slovakia Run and Fun. Súťaž je určená pre 3-členné štafety v rôznych vekových a výkonnostných kategóriách a ponúka príležitosť zašportovať si najmä rodinám, partiám priateľov či kolegov z práce. Práve štafetovými behmi sa dajú výborne rozvíjať a upevňovať rodinné vzťahy, tímový duch a spolupatričnosť.

Súťaž je určená pre 3-členné štafety v rôznych vekových a výkonnostných kategóriách a ponúka príležitosť zašportovať si najmä rodinám, partiám priateľov či kolegov z práce. Za našu redakciu  behali bežci v poradí 1. Branislav Lányi 2. Ján Ingeli 3. Vladimír Kubalák. Spoločne dosiahli čas 1:37:15 a obsadili 12.miesto. 

 Súčasťou podujatia je tradične množstvo sprievodných aktivít. A inak tomu nebolo ani tento rok. O 18:00 na námestí všetkých rozospievala Dara Rolins.

- - Inzercia - -