Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nová zubná pasta Zendium zo Škandinávie!

august 11, 2015 - 11:32
Čerstvá novinka v oblasti zubnej hygieny na slovenskom trhu je zubná pasta značky Zendium. Pasta je určená na denné použitie tak, aby naše zuby chránila a posilnila. Podporuje našu vlastnú imunitu a zdravie našich úst. Vďaka špeciálnemu zloženiu je táto zubná pasta vhodná aj pre ľudí, ktorí trpia aftami.
V našich ústach by sme našli viac než jednu miliardu baktérií a väčšina z nich je dôležitá pri udržiavaní zdravej ústnej dutiny a chráni ju pred ochorením. baktériám. zubnej pasty Zendium obsahuje technológiu BIO-SCIENCETM, tvorenú z komplexu enzýmov vytvárajúcich a posilňujúcich vlastnú imunitu, a proteínov, ktoré s týmito enzýmami spolupracujú. Dohromady tvoria prirodzenú podporu v boji proti baktériám spôsobujúcimi problémy s ďasnami, citlivosťou zubov aj so vznikom zubného kameňa.
 
Dôležité pre naše zdravie sú sliny, ktoré našu ústnu dutinu chránia pred škodlivými látkami. „Narušenie prirodzeného zloženia slín môže viesť k problémom so zubami aj ďasnami, pritom pre zachovanie vyrovnaného pomeru všetkých dôležitých látok stačí pravidelne dodržiavať niekoľko jednoduchých návykov - vyvarovať sa konzumácii sladených jedál a nápojov, fajčeniu a aspoň dvakrát denne si zuby čistiť pastou s obsahom fluoridov,“ odporúča stomatologička MUDr. Miroslava Ducková z kliniky Stomaklinik Bratislava.
 
Zubná pasta značky Zendium je tu už od roku 1969, kedy začal nové spôsoby chránenia ústnej dutiny hľadať škandinávsky mikobiológ Henk Hoogendoorn. Na Slovenskom trhu zatiaľ nájdete tri varianty produktov značky Zendium pre dospelých a dve zubné pasty pre deti. Samozrejmosťou je aj ústna voda.
 
Dušan Marko, Zdroj: Zendium
 

- - Inzercia - -