Dnes je utorok, 17.september 2019, meniny má: Olympia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Účinné chudnutie, ktoré si zamilujete. Vyskúšajte vibračnú plošinu

august 21, 2019 - 13:30
Hektický životný štýl, náročná práca, rodina i pestré voľnočasové aktivity s najblížšími nám spravidla neumožňujú pravidelne športovať. A možno je to len výhovorka. Veď to poznáte, ak vás niečo nebaví, okamžite si ich nájdete hneď niekoľko.

Aj odborníci tvrdia, že šport, ktorému sa chcete venovať, vás musí predovšetkým baviť. A to najlepšie dlhodobo, v opačnom prípade počiatočná eufória z vypotených kalórií zmizne veľmi rýchlo. Pokiaľ nepatríte k fanúšikom posilňovní, drastických a hlavne rýchlych diét, vyskúšajte v praxi osvedčenú metódu - vibračnú plošinu.

Spaľovanie kalórií na vibračnej plošine je rovnako účinné ako hodinový jogging. Zvýši vám svalovú pevnosť, zrýchli metabolizmus, pôsobí proti osteoporóze, spaľuje tuky, odstraňuje celulitídu a prirodzeným spôsobom odvodňuje organizmus. Okrem toho, na väčšine vibračných plošín existuje možnosť nastavenia frekvencii vibrácií. Tým ju možno využiť aj na masáž. K jej zarytým milovníčkam patria napríklad speváčka Madonna či herečky Hale Berry a Nicole Kidman.

Cvičenie je jednoduché, zábavné a samozrejme účinné:

10 Basic Vibration Exercise Machine Workout - 13 Minutes Step by Step Vibration Training

- - Inzercia - -