Dnes je streda, 23.október 2019, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Legendárne Pampersky a sexi speváci? Video, ktorému neodoláte!

jún 28, 2019 - 17:00
Nová kolekcia Pampers Pure Collection ponúka perfektné riešenie pre rodičov, ktorí hľadajú sortiment plienok a obrúskov, ktorý je inšpirovaný a odvodený z prírody, bez kompromisov vo funkčnosti.

Je to prvá kolekcia plienok a obrúskov vyrobená z prvotriednych bavlnených, celulózových a rastlinných materiálov a ochrany Pampers, ktorú rodičia po celom svete poznajú a dôverujú. Neveríte? Tu je dôkaz, že sú to top plienky aj pre bábätká Johna Legenda, Chrissy Teigen a Adama Levina TU:

Plienky Pampers Pure Protection sú vyrobené z prvotriednej bavlny, celulózy a rastlinných materiálov, ktoré pochádzajú z cukrovej trstiny a sú neuveriteľne mäkké a šetrné k detskej pokožke. Navyše, sú zdobené roztomilou potlačou zvieratiek ako sú lamy, leňochody, vydry a psíky corgi. Pure Protection majú všetky výhody, ktoré očakávate od plienok Pampers: až 12 hodín pocitu sucha, aby sa dieťa počas noci nebudilo, unikátnu absorpčnú vrstvu Heart Quilts, ktorá zachráni aj pokakané bábätko a indikátor vlhkosti na pomoc čerstvým rodičom.

Vlhčené obrúsky Pampers Aqua Pure sú navrhnuté tak, aby poskytli rodičom utierky s maximálnym obsahom vody a zároveň vynikajúcim výkonom. Z 99 % sú napustené iba čistou vodou, zvyšné 1 % sú ľahké zložky, prísne testované, aby nenarušili pH detskej pokožky. Sú tiež vyrobené z organickej bavlny pre mäkký, bavlnený pocit.

Rodičia oprávnene očakávajú od produktov maximum, ale čo sa týka kategórie plienok a obrúskov, mnohí boli nútení robiť kompromisy,“ zhodnotila Mariola Mirek, Pampers Brand Manager. „Výskum ukazuje, že 1 zo 4 rodičov verí, že prírodné produkty starostlivosti o dieťa nie sú účinné, a preto sme nadšení, že môžeme predstaviť nový rad plienok, ktoré majú všetko, ako aj rozšíriť ponuku produktov tak, aby poskytovali rodičom ďalšie dôveryhodné produkty pre svoje deti.”

Plienky Pampers Pure Protection a utierky Aqua Pure sú:

• Dermatologicky testované

• Hypoalergénne

O Pampers®

Viac ako 50 rokov rodičia dôverujú plienkam Pampers pri starostlivosti o ich deti. Značka Pampers je súčasťou spoločnosti Procter & Gamble (NYSE: PG) a sú celosvetovo najpredávanejšími plienkami. Každý deň viac ako 25 miliónov detí v 100 krajinách sveta nosí Pampers. Pampers ponúka kompletný sortiment plienok, obrúskov a tréningových nohavičiek určených na ochranu a pohodlie pre každú fázu vývoja dieťaťa. Navštívte www.pampers.com, aby ste sa dozvedeli viac o produktoch Pampers, pripojte sa k programu Pampers Rewards a nájdite nápady a informácie, ktoré pomôžu dieťaťu získať maximum z lásky, spánku a hry.

- - Inzercia - -