Dnes je nedeľa, 31.máj 2020, meniny má: Petrana, Petronela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aféra so šťastným koncom: Petra Vajdová je mamička

jún 26, 2019 - 12:00
Jej šťastiu už nič nechýba. Talentovaná herečka Petra Vajdová si splnila sen o krásnej rodine.

Pred pár dňami sa stali spoločne s manželom Martinom Hrnčiříkom rodičmi vytúženého synčeka Martinka. Život známej umelkyne tak po mnohých problémoch a životných zaváhaniach dostal úplne nový rozmer.

Tridsaťštyriročná herečka Petra Vajdová vždy túžila po láske a krásnej rodine. Sen sa jej splnil pred pár dňami, keď v jednej z bratislavských pôrodníc priviedla na svet vytúženého synčeka. Martinko prišiel na svet prirodzenou cestou a pri pôrode bol aj herečkin manžel Martin Hrnčiřík. Dvojica má za sebou strhujúci príbeh lásky, ktorý skončil neuveriteľne šťastne. Spočiatku sa však vzťah javil ako veľmi problematický. Petra sa zoznámila s kamionistom Martinom na protialkoholickom liečení. V čase ich zoznámenia bol Martin ženatý, no láska so známou herečkou bola silnejšia ako bezdetné manželstvo. Martin sa rozviedol a rozhodol sa pre Petru, ktorá nemala v minulosti veľké šťastie v láske. Svoje áno si povedali v decembri a herečka už v tom čase nosila pod srdcom vytúžené bábätko. Oslava lásky bola v úzkom rodinnom kruhu, manželia mali na svadbe len okolo tridsať hostí. Tí sa kvôli mladomanželom na svadobnej hostine dokonca vzdali alkoholu, keďže práve ten spôsobil páru v minulosti problémy.

Láska zvíťazila

Petra Vajdová patrí medzi najtalentovanejšie herečky svojej generácie. Roky bola členkou Slovenského národného divadla a mnohí jej predpovedali veľkú kariéru. Citlivá brunetka prežívala intenzívne nielen postavy na javisku, ale aj problematické vzťahy. Pred dvomi rokmi sa nešťastne zamilovala do ženatého slovinského režiséra Diega de Brea, ktorý hosťoval v Národnom divadle. Práve on mal byť dôvodom, prečo si približne pred dvomi rokmi sadla za volant pod vplyvom alkoholu. Petre vtedy namerali neuveriteľných 2, 4 promile. V tom čase sa nesmierne trápila, prerušila angažmán v Slovenskom národnom divadle a odišla aj z tanečnej šou Let´s Dance. Hviezda seriálov Búrlivé víno i Chlapi neplačú sa napokon dobrovoľne rozhodla ísť na protialkoholické liečenie u českých susedov. Práve tam stretla Martina, ktorý bojoval s rovnakou závislosťou. Ich šťastiu momentálne nič nechýba a ich život pripomína rozprávku so šťastným koncom. Manželom k vytúženému bábätku gratulujeme!

- - Inzercia - -