Dnes je nedeľa, 31.máj 2020, meniny má: Petrana, Petronela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Herečka Amy Schumer má syna!

máj 08, 2019 - 08:00
Americká herečka a komička Amy Schumer a jej manžel Chris Fischer sa stali rodičmi. Rodáčka z New Yorku porodila chlapca v nedeľu v noci.

Tridsaťsedemročná rodáčka z New Yorku v nedeľu priviedla na svet chlapca. Radostnú správu oznámila v pondelok na službe Instagram, kde zverejnila snímku z nemocnice, na ktorej je aj jej manžel a ich novorodený syn. "22:55 včera v noci. Narodilo sa naše kráľovské dieťa," napísala k fotografii, pravdepodobne odkazujúc na prvé dieťa britského princa Harryho a vojvodkyne Meghan, ktoré sa narodilo v pondelok ráno.

Schumer sa za šéfkuchára vydala vlani vo februári v kalifornskom Malibu. To, že je tehotná, oznámila v októbri.

Amy Beth Schumer je známa napríklad z vlastnej komediálnej show Inside AmySchumer (2013), za ktorú získala v roku 2015 cenu Primetime Emmy. Predstavila sa aj v komédii Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala i scenár. Vďaka tejto snímke ju nominovali na Zlatý glóbus. Zahrala si tiež v komédiách Dámska jazda (2017) a Som sexy (2018).

V roku 2016 sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, kde sa umiestnila na štvrtej priečke.

- - Inzercia - -