Dnes je nedeľa, 31.máj 2020, meniny má: Petrana, Petronela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelé raňajky, ktoré nemajú žiadne ALE. Vyskúšate ich?

apríl 14, 2019 - 10:00
Predstavte si zdravú raňajkovú kašu, na ktorej si pochutí celá rodina. Aká by bola? Určite by mala zasýtiť, nebude obsahovať pridaný cukor, palmový olej, ani konzervanty.

Skvelú chuť zaručia napríklad chrumkavé mandle, med, kokos i lyofilizované jahody a navyše je bezlepková. Predstavujeme vám granolu!

Hlavný rozdiel oproti klasickému müsli je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu granola obsahuje menej rýchlych cukrov a uvoľňovanie energie je skutočne postupné. Spoľahnúť sa môžete tiež na 100 %-nú čistotu prírodného zloženia. Granola neobsahuje dochucovadlá, konzervanty ani palmový či iný lacnejší olej.

Power Granola je výsledkom spojenia myšlienky Dušana Plichtu a Silvie Horeckej, autorky známeho portálu Terapia jedlom, odborníčky na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov. Najväčším pozitívom je originálna a čistá chuť, ktorú výrobca dosiahol na základe detailného testovania a znalostí. „Ak má byť zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, musí aj chutiť!“ hovorí zakladateľ konceptu Powerlogy. „Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita produktu dôležitou investíciou a nie iba nevyhnutným nákladom.“

- - Inzercia - -