Dnes je sobota, 14.december 2019, meniny má: Branislava, Bronislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ako si správne vybrať prsné implantáty

október 18, 2018 - 13:15
Uvažujete nad zväčšením poprsia? Tak potom by ste mali určite vedieť, že typ implantátu má veľký vplyv na konečný vzhľad poprsia. Nie každý je vhodný pre každú...

Oboznámte sa s rôznymi druhmi implantátov a svoj výber konzultujte so svojím chirurgom. O úspechu celej procedúry totiž rozhoduje aj rovnováha medzi výberom implantátu najvhodnejšieho pre postavu a naplnením očakávaní pacientky.

Spoznajte vlastnosti implantátov. Profil prsníkového implantátu závisí od vzdialenosti jeho vrcholu od hrudníka vzhľadom na šírku jeho podstavy. Rozmer prsníkových implantátov sa meria v centimetroch kubických. Je to jednoduché: čím je väčší implantát, tým väčší bude objem. Mentor ponúka prsníkové implantáty v dvoch tvaroch: okrúhle a anatomické.

Po desiatkach rokov výskumov a experimentov získali v roku 2006 implantáty Mentor v Spojených štátoch súhlas FDA na ich využívanie v plastickej chirurgii, čo bolo výrazným pokrokom v oblasti zväčšovania prsníkov. Odvtedy ubehlo mnoho rokov a implantáty Mentor stále patri medzi svetovú špičku v kvalite.

Oboznámte sa so silikónovými prsníkovými implantátmi najnovšej generácie skôr, než sa rozhodnete. Pri tak dôležitom rozhodnutí platí, že čím viac vieš, tým máš väčšiu šancu na dosiahnutie toho najlepšieho výsledku.

- - Inzercia - -