Dnes je streda, 16.január 2019, meniny má: Kristína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ako si správne vybrať prsné implantáty

október 18, 2018 - 13:15
Uvažujete nad zväčšením poprsia? Tak potom by ste mali určite vedieť, že typ implantátu má veľký vplyv na konečný vzhľad poprsia. Nie každý je vhodný pre každú...

Oboznámte sa s rôznymi druhmi implantátov a svoj výber konzultujte so svojím chirurgom. O úspechu celej procedúry totiž rozhoduje aj rovnováha medzi výberom implantátu najvhodnejšieho pre postavu a naplnením očakávaní pacientky.

Spoznajte vlastnosti implantátov. Profil prsníkového implantátu závisí od vzdialenosti jeho vrcholu od hrudníka vzhľadom na šírku jeho podstavy. Rozmer prsníkových implantátov sa meria v centimetroch kubických. Je to jednoduché: čím je väčší implantát, tým väčší bude objem. Mentor ponúka prsníkové implantáty v dvoch tvaroch: okrúhle a anatomické.

Po desiatkach rokov výskumov a experimentov získali v roku 2006 implantáty Mentor v Spojených štátoch súhlas FDA na ich využívanie v plastickej chirurgii, čo bolo výrazným pokrokom v oblasti zväčšovania prsníkov. Odvtedy ubehlo mnoho rokov a implantáty Mentor stále patri medzi svetovú špičku v kvalite.

Oboznámte sa so silikónovými prsníkovými implantátmi najnovšej generácie skôr, než sa rozhodnete. Pri tak dôležitom rozhodnutí platí, že čím viac vieš, tým máš väčšiu šancu na dosiahnutie toho najlepšieho výsledku.

Naše aktivity: 

- - Inzercia - -