Dnes je sobota, 17.august 2019, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sex s partnerom alebo robotom? Vedci to povedali jasne

júl 31, 2018 - 19:35
Ak momentálne prechádzate obdobím, že všetkých mužov by ste najradšej poslali kade ľahšie, táto informácia vás možno poteší.

Svetom razí nový trend – éra digisexuálov. Ľudí, ktorí čoraz častejšie vyhľadávajú možnosti virtuálneho sexuálneho zážitku, totiž neustále pribúda. A práve pre nich je určený sexuálny robot novej generácie. Podľa výrobcov má v porovnaní s chlapom z mäsa a kostí hneď niekoľko výhod. Jednak vám počas „pohlavného styku“ nehrozí žiadne riziko otehotnenia, nákazy pohlavnou chorobou či ťažkosti s erekciou. K dispozícii sú v plnej zbroji kedykoľvek si spomeniete, nikdy vás neodmietnu a správaním nezrania.

Odborníci, na čele s profesorom Neil McArthurom, tvrdia, že do roku 2050 bude prítomnosť robotov v domácnostiach celkom bežná. Chýbať nebudú v kuchyni, ale napríklad ani v posteli a údajne sme na dobrej ceste nadviazať s nimi veľmi intenzívny vzťah. Veď digisexuál nepozná žiadne prekážky a obmedzenia. Znalci zároveň zdôrazňujú, že akonáhle bude z robotov sálať „ľudské“ teplo, je iba otázkou času, keď dáme intímnostiam s nimi prednosť dokonca aj pred stálym partnerom. Minimálne v Japonsku ide o mimoriadne reálny scenár.

Zaujíma vás, ako taký digisexuál v praxi vyzerá? Rozhodne nemá nič spoločné s nafukovacou postavičkou. Ide o humanoidov s kostrou z PVC, oceľovými kĺby, tkanivami zo silikónu a vy si s ohľadom na vlastný vkus môžete vybrať akékoľvek vylepšenia, pehy na nose nevynímajúc. Cena takýchto mašiniek sa líši v závislosti od úprav robota a konkrétnych požiadaviek klienta, vo všeobecnosti ide o rozpätie medzi 4000 – 50 000 USD.

Chcete vedieť viac o digisexuáloch? Pozrite si video:

The Rise Of The Digisexual - The End Times

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -