Dnes je nedeľa, 31.máj 2020, meniny má: Petrana, Petronela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nechajte sa nahovoriť na kúpeľné wellness

september 19, 2017 - 19:26
Potrebujete si vydýchnuť, trochu nabrať sily a stráviť viac času s rodinou? Vyberte sa na predĺžený víkend do kúpeľov! Nemusíte sa zrovna potiť v horúcom bazéne či zabalení do bahna. Čo všetko ponúkajú kúpeľné domy? Napríklad kvalitné wellness služby a netradičné procedúry.

1
Vírivá kaskáda
Ak sa potrebujete uvolniť a zabudnúť na všetky problémy sveta, ponorte sa do vírivky, ktorá vám jemne premasíruje celé telo pomocou trysiek v špeciálnej vani. Tato procedúra patrí ku klasickým v kúpeľnej ponuke. Výborne vás zrelaxuje a naštartuje do nového dňa.


2
Reflexná masáž chodidiel
Ak cítite, že ste v poslednom čase neustále unavení, akoby vás bolelo všetko a zároveň nič, nechajte sa nahovoriť na manuálnu masáž chodidiel končekmi prstov. Takáto intenzívna procedúra vám pomôže vylúčiť z organizmu toxíny a aktivovať zóny, ktoré sú prepojené s vnútornými orgánmi a ich fungovaním.


3
Medová detoxikačná masáž
Je to zážitok pre telo i dušu. Masáž rukami profesionála spojená so sladkým medom pôsobí ako vysávanie či pumpovanie. Teplý med sa nalieva na reflexné body na chrbte, prenikne do kože, zahreje ju a vyživí. Jemné dotyky vám pomôžu vyčistiť hlavu a telo si užije poriadne ozdravenie. Po masáži sa budete cítiť ako znovuzrodená, pretože sa vám okrem iného upraví i metabolizmus. Pokožku budete mať na dotyk jemnejšiu a na pocit hydratovanejšiu. Medová masáž pôsobí proti chorobám, pomôže zvládnuť stres, zmierni chronické choroby, pretože sa ňou aktivuje vegetatívny nervový systém, krvný obeh i funkcia vylučovania prostredníctvom čriev, obličiek, pokožky...


4
Oxygenoterapia
Ak chcete spomaliť starnutie, odbúrať stres, zlepšiť si koncentráciu, očistiť sa a schudnúť pár kilogramov bez liekov, vyskúšajte priamu aplikáciu kyslíku do horných dýchacích ciest. Je to príjemné a plné energie.

5
Indická masáž hlavy
Poznáme to všetci – naháňame sa od rána do večera potom nemôžeme zaspať... a ráno sa kolotoč začína odznova. Stres sa v nás kopí a my máme pocit, že prestávame zvládať i bežné veci. Riešením nakopenej negatívnej energie a únavy môže byť aj táto masáž. Určite vás uvoľní, uľaví vám okamžite a na čas vás zbaví aj únavy. Bonusom procedúry je pozitívne pôsobenie na rast a kvalitu vlasov.


6
Masáž lávovými kameňmi
Nie je to už žiadna novinka, ale profesionálne odvedená masáž celého tela teplými lávovými kameňmi a teplým havajským olejom pôsobí na telo ako zázrak. Po hodine odídete oddýchnutí a plní novej sily.


7
Píling proti celulitíde
Poznáme ju asi všetky. Nešťastná celulitída sa skôr či neskôr objaví na stehnách, na bruchu či na rukách. Dajte jej stopku skôr, než vás prevalcuje. Vynikajúcim prostriedkom, ako bojovať s týmto procesom pod kožou, je osviežujúci anticelulitídový píling. Extrakt z pomarančov a éterického oleja z citrusov má osviežujúci efekt na unavený organizmus, regeneruje, podporuje látkovú výmenu, potláča celulitídu a napína pokožku.


8
Zlatá maska
Ak ste to ešte neskúsili, teraz po lete je ten pravý čas. Nechajte si rozmaznávať svoju pleť luxusnou maskou s čiastočkami 24-karátového zlata a výživnými minerálmi. Pleť sa vám rozjasní, bude jemnejšie a svetlejšia.


9
Bankovanie
Na zlepšenie regulácie krvi sú vynikajúce sklenené banky, ktoré vám aplikujú na chrbát. Vďaka tejto starej procedúre dostanete z tela von škodlivé látky - banky ich vytiahnu na povrch, čím ich vylúčite. Po bankovaní sa vám nielen rozprúdi lepšie krv, ale uvoľní sa aj pokožka, otvoria sa vám a prečistia póry.


10
Olejová masáž
Môže to byť klasické masírovanie, ale rozhodnúť sa môžete aj pre indický variant - masáž celého tela teplým olejom s relaxačnými a antidepresívnymi účinkami. Po masáži budete cítiť úplne ľahké telo i dušu, uvoľnené stuhnuté svaly a prílev čerstvej energie. Vďaka špeciálnym olejom s obsahom liečivých korienkov a byliniek budete konečne po mesiacoch i dobre spať.

- - Inzercia - -